Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Katalit transparent H5000

L2,400L8,400

• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

SKU: N/A Tag:

L2,400L8,400

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Katalit transparent H5000

Katalit transparent H5000

Katalit transparent universal i një cilësie të lartë me tharje normale për të gjitha produktet poliuretane

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si katalit për sistemin e astarëve me bazë poliuretani si për shembull, Graf 100, Graf 150, Graf 200 dhe Graf 250. Rekomandohet të përdoret si katalit për sistemet e bojërave me bazë poliuretani si Bruck 510, Bruck 535 dhe Bruck 560. Rekomandohet të përdoret në ato raste ku sipërfaqja e lyer nuk do të jetë e ekspozuar nën efektin e rrezatimit UV të diellit.

 

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Katalit transparent H5000


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Katalit transparent H5000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer epoksid transparent MAPECOAT I 600W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE JESHILE
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE JESHILE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES REVINX (THES+BIDON)
HIDROIZOLUES REVINX (THES+BIDON)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL DYSHEMEJE ME NGROHJE NOVACOL SUPER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE SILIKONI SALLAM ALUMINI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart