Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Film Stretch Plastik transparent për paketim

Termofilmi përdoret kryesisht në industrinë e ambalazhimit, të pijeve, miellit, orizit, sheqerit dhe konservave.

@ Albi Plastic
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Film Stretch Plastik transparent për paketim

Film Stretch Plastik transparent për paketim

Jemi një Prodhues, Furnizues dhe Eksportues shumë i mirënjohur i filmit tkurrur me cilësi premium, filmit shtrirës, shiritave ngjitës, çanta paketimi, rripave Patti, rrotullave të valëzuara, mjeteve paketimi, filmit mbrojtës të sipërfaqes, fletëve LD Tubetic, Polythes Sutli dhe shumë të tjerë.

Termofilmi përdoret kryesisht në industrinë e ambalazhimit, të pijeve, miellit, orizit, sheqerit dhe konservave.

Njihuni me produktet tona ALBI PLASTIC

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Film Stretch Plastik transparent për paketim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Thasë të endura polipropileni
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tuba për Vaditje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Plastmas për Silazh
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spango për sera
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Plastmas për Mbjellje
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Plastmas për Silazh
Film Stretch Plastik transparent për paketim
Film Stretch Plastik transparent për paketim
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart