Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAMBE VARESE HOROZ MIRA

L5,500

  • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti.
  • Fuqia e llambës kryesore është 15 W, baza është e tipit E27.
  • Ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
  • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

L5,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAMBE VARESE HOROZ MIRA

LLAMBE VARESE HOROZ MIRA

  • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti.
  • Fuqia e llambës kryesore është 15 W, baza është e tipit E27.
  • Ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
  • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZ- 020-004-0015
Familja Newton
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Alumin
Tempratura e ndricimit
Fluksi i ndricimit 1200 lm
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240 V
Fuqia e ndricimit 15 w
Nr i llambave 1 E27
Ngjyra e llambes E zeze
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 100 cm
Gjerësia : -cm
Diametri: 32 cm

 

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAMBE VARESE HOROZ MIRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz LADİN-3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAMP DIELLORE RRUGORE LED LAGUNA-100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot shine led Horoz Tokyo
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMP MURI DIELLORE LED SIRIUS-1
LLAMP MURI DIELLORE LED SIRIUS-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot shine led Horoz Dakar
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Led Horoz Torch 100W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart