Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON

L3,600

 • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti.
 • Kombinohet me llambat Edison, dhe me një llambë të thjeshtë LED.
 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Llambe varese Horoz NEWTON ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

L3,600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON

LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON

 • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti.
 • Kombinohet me llambat Edison, dhe me një llambë të thjeshtë LED.
 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZ-021 012 0001
Familja Newton
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Metal
Tempratura e ndricimit
Fluksi i ndricimit
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240 V
Fuqia e ndricimit Max 60 w
Nr i llambave 1 E27
Ngjyra e llambes E zeze
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 100 cm
Gjerësia : -cm
Diametri: 32 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pult kontrolli RGB 2A 72W Horoz
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Torch 30W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambë led për dysheme Horoz Safir
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ NOVA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot Led Cilindrik HZS-016-04-0010-BK42
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Gabriel
LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON
LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart