Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAMBË VARESE HOROZ TESLA

L600

 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Numri i burimeve të dritës në modelin Horoz Electric 021-003-0001-040 Tesla është 1 copë.
 • Llambë varëse horoz tesla mundësohet nga 220v.
 • Ndriçuesi Tesla ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim në shtëpi në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

L600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAMBË VARESE HOROZ TESLA

LLAMBË VARESE HOROZ TESLA

 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Numri i burimeve të dritës në modelin Horoz Electric 021-003-0001-040 Tesla është 1 copë.
 • Llambë varëse horoz tesla mundësohet nga 220v.
 • Ndriçuesi Tesla ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim në shtëpi në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZNV-021-003-0001
Familja TESLA
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Metal /Krom
Tempratura e ndricimit 4200K
Jetegjatesia e punes 30000 ore
Tensioni i rrjetit elektrik: 22
Fuqia e ndricimit 60W
Ngjyra e llambes Chrom/Gold/Pearlblack/Redcoop
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 100 cm
Gjerësia :
Diametri: 10 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAMBË VARESE HOROZ TESLA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor pir i levizjes Horoz Megane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues muri led Horoz Sekoya
Ndricues muri led Horoz Sekoya
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite me kend Horoz Nora
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAMP DEKORATIVE LED TAVANI GHOST-36
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot led katror Horoz HZPE-056-005-0018
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PANELI LEDI Horoz Zodiac
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart