Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTRUES EKSTREM DISQESH AREXONS

L880

 • Ky solucion novator krijon një shkumë aktive që i lejon detergjentit veprim më të mirë në sipërfaqet vertikale, duke e bërë pastrimin më efektiv.
 • Heq pa mundim mbetjet që vijnë nga nofullat e frenave gjatë frenimit dhe papastërtitë e tjera të ngjitura tek disqet.
 • Është produkt i gatshëm për pastrimin e të gjitha llojeve të disqeve si disqe aliazhi dhe çeliku.
 • Rekomandohet posaçërisht për disqet e kromuara, duke i lënë pas pastrimit sipërfaqet e tyre me shkëlqim.
 • Ai nuk përmban acid dhe është i përshtatshëm me gomën, bojën dhe plastikën.

L880

@ Ardit Luzi
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

PASTRUES EKSTREM DISQESH AREXONS

PASTRUES EKSTREM DISQESH AREXONS

 • Ky solucion novator krijon një shkumë aktive që i lejon detergjentit veprim më të mirë në sipërfaqet vertikale, duke e bërë pastrimin më efektiv.
 • Heq pa mundim mbetjet që vijnë nga nofullat e frenave gjatë frenimit dhe papastërtitë e tjera të ngjitura tek disqet.
 • Është produkt i gatshëm për pastrimin e të gjitha llojeve të disqeve si disqe aliazhi dhe çeliku.
 • Rekomandohet posaçërisht për disqet e kromuara, duke i lënë pas pastrimit sipërfaqet e tyre me shkëlqim.
 • Ai nuk përmban acid dhe është i përshtatshëm me gomën, bojën dhe plastikën.

FUSHAT E PËRDORIMIT

 • Rekomandohet për pastrim të shpejtë të disqeve të makinave dhe motoçikletave.

TIPARET TEKNIKE

 • pH 9.5-10.5

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Tundeni bidonin përpara përdorimit.
 • Sprucojeni mbi sipërfaqet që dëshironi të pastroni dhe lëreni që të veprojë për 1-2 minuta.
 • Hiqini papastërtitë me ndihmën e një furçeje të butë ose një sfungjeri.
 • Shpëlajini sipërfaqet e trajtuara plotësisht më ujë derisa solucioni të hiqet i tëri.
 • Për rezultate më të mira mund t’i shpëlani sipërfaqet e trajtuara me ujë me presion.

PARALAJMËRIM

 • Mos e aplikoni këtë produkt në sipërfaqe të nxehta dhe mos lejoni që të ngelin gjurmë të këtij produkti në sipërfaqet e trajtuara.

RUAJTJA

 • Në paketim të pahapur, në temperaturë ambienti dhe larg rrezeve të diellit, ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Bidon plastik PE me sprucator
 • Sasia: 400 ml
Product information
IMAGE PRODUCT CODE/NAME EAN PCS
Extreme Wheel Cleaner 31022 – Extreme Wheel Cleaner 8002565340227 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES EKSTREM DISQESH AREXONS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET VOLVO S60 4-COPË 2000-2010
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
AROMATIK MAKINE AREON GEL Peach GCK21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI MERCEDES B-CLASS (W246) 2011
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET MAKINE MERCEDES S-CLASS (W221L) GRI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESA MOKETI VW TOUAREG 2010-2018
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET VOLVO S60 4-COPË 2000-2010
PASTRUES EKSTREM DISQESH AREXONS
PASTRUES EKSTREM DISQESH AREXONS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart