Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues për mykun dhe kërpudhat

Add your review

L800

Lehtë për t’u aplikuar, efektive, miqësore me përdoruesit dhe mjedisin. Eliminon aromat e pakëndshme duke lënë një erë të këndshme dhe freskon zonat në mënyrë diskrete.

Për shkak të formulimit të tij të veçantë kimik, Kitchen & Bath Cleaner është ideal për pastrimin e njollave dhe mykut. Është i lehtë për t’u aplikuar, efektiv kundër mykut dhe miqësor ndaj mjedisit dhe përdoruesve. Largon aromën e pakëndshme nga sipërfaqet, duke lënë një erë të këndshme të freskët. Është ideal për heqjen e njollave, mykut dhe papastërtive nga një sërë sipërfaqesh shtëpiake si mure të lyera, fuga pllakash etj. Rekomandohet për zonat dhe sipërfaqet që vuajnë nga lagështia e lartë ose përqendrimet e larta të avullit të ujit si kuzhina dhe banja.

• Pastrues për njollat dhe mykun
• Largon aromën e pakëndshme, duke lënë një erë të freskët të këndshme

L800

Sold by
Vitex
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues për mykun dhe kërpudhat

Pastrues për mykun dhe kërpudhat

Lehtë për t’u aplikuar, efektive, miqësore me përdoruesit dhe mjedisin. Eliminon aromat e pakëndshme duke lënë një erë të këndshme dhe freskon zonat në mënyrë diskrete.

Për shkak të formulimit të tij të veçantë kimik, Kitchen & Bath Cleaner është ideal për pastrimin e njollave dhe mykut. Është i lehtë për t’u aplikuar, efektiv kundër mykut dhe miqësor ndaj mjedisit dhe përdoruesve. Largon aromën e pakëndshme nga sipërfaqet, duke lënë një erë të këndshme të freskët. Është ideal për heqjen e njollave, mykut dhe papastërtive nga një sërë sipërfaqesh shtëpiake si mure të lyera, fuga pllakash etj. Rekomandohet për zonat dhe sipërfaqet që vuajnë nga lagështia e lartë ose përqendrimet e larta të avullit të ujit si kuzhina dhe banja.

• Pastrues për njollat dhe mykun
• Largon aromën e pakëndshme, duke lënë një erë të freskët të këndshme

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues për mykun dhe kërpudhat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vernik druri MARELAC SOLVENT-BASED

Vernik druri MARELAC SOLVENT-BASED

Sold by Vitex
L1,000L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për mure i bardhë BLANCO ECO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje plastike tepër cilësore VITEX CARE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike elastomerike dhe izoluese ACRYLAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SMALTO DIRECT-3 në 1

SMALTO DIRECT-3 në 1

Sold by Vitex
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Llak druri PU me bazë uji LUSSOLAC

Llak druri PU me bazë uji LUSSOLAC

Sold by Vitex
L1,300L3,900
Pastrues për mykun dhe kërpudhat
Pastrues për mykun dhe kërpudhat
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart