Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pllafon led tavani me sensor Shark

L3,600

  • Lumen i lartë dhe CRI, drejtues me cilësi të mirë dhe rrymë konstante.
  • Shpërndarje e lartë e nxehtësisë, karbon i ulët dhe mbrojtje mjedisore.
  • Dizajn inovativ i strukturës së montimit.
  • Jetë jashtëzakonisht e gjatë.

L3,600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pllafon led tavani me sensor Shark

Pllafon led tavani me sensor Shark

  • Lumen i lartë dhe CRI, drejtues me cilësi të mirë dhe rrymë konstante.
  • Shpërndarje e lartë e nxehtësisë, karbon i ulët dhe mbrojtje mjedisore.
  • Dizajn inovativ i strukturës së montimit.
  • Jetë jashtëzakonisht e gjatë.

Informacione teknike

Marka Horoz
Tensioni:  160-265V  / 50-60Hz
Fuqia: 24 WATT
Fluksi i ndritshëm: 1800 lm
Temperatura e ngjyrave: 6400K
Lloji LED: SMD LED
Jeta mesatare: 30.000 orë
Baza:
Shkalla e mbrojtjes IP 20
Garancia 3 vjet

 

Permasat 

Permasat  Diametri Lartesia
24 WATT 320 mm 60 mm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pllafon led tavani me sensor Shark”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAMP DEKORATIVE LED TAVANI PIXEL-36
LAMP DEKORATIVE LED TAVANI PIXEL-36
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz LADİN-3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Gabriel
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit led Horoz Thames RGB
Pllafon led tavani me sensor Shark
Pllafon led tavani me sensor Shark
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart