Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SMALTO DIRECT-3 në 1

Add your review

L1,300

L1,300

Sold by
Vitex
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SMALTO DIRECT-3 në 1

SMALTO DIRECT-3 në 1 Tharje të shpejtë, shkëlqim të lëmuar të smaltit, për lyerje direkt në ndryshk pa aplikuar paraprakisht ndonjë shtresë. Siguron ngjitje të fortë, fortësi, mbrojtje të qëndrueshme ndaj korrozionit dhe përfundim perfekt. Në dispozicion në 12 hije.

Përshkrim

Është një bojë antikorozive e qëndrueshme, me shkëlqim, e tharjes së shpejtë, e përshtatshme për pikturim në sipërfaqe metalike të vjetra ose të pikturuara rishtas ose të ndryshkura, pa aplikuar paraprakisht asnjë abetare. Siguron qëndrueshmëri të madhe, ngjitje të fortë, elasticitet dhe mbrojtje afatgjatë nga korrozioni. Ka veti të mira pune dhe niveluese pa lënë asnjë shenjë boje dhe furçe.

 • Zbatim i drejtpërdrejtë në ndryshk pa astar
 • Qëndrueshmëri e madhe

NGJYRA
Në dispozicion në të bardhë, të zezë dhe 10 hije të tjera (referojuni kartonit të ngjyrave).

Specifikimet teknike

 • Koha e tharjes sipërfaqësore 30-60min
 • Përqindja e hollimit të tretësit 10-15%
 • Shpejtësia e përhapjes 4-8m2 / lt
 • Aplikohet me furcë
 • Aplikohet me rul
 • Aplikohet me pistolet spray

Udhëzimet

Përgatitja e sipërfaqes

 • Sipërfaqet duhet të pastrohen me Brush Solvent T 300, të jenë të lëmuara dhe të thata, pa pluhur, yndyrë ose ndryshk dhe lëmuar.
 • Sipërfaqet metalike me shkëlqim (alumini, çeliku i galvanizuar etj.) Duhet të lyhen së pari me Primer for Glossy Surfaces ose Wash Primer.

APLIKACION

Llokoçis mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa me rul ose furçë të shkurtër për flokë pa hollim ose armë spërkatëse pa ajër të holluar deri në 15% me Spray Gun Solvent T 350. Lyejeni shpejt dhe me kujdes për të siguruar veshjen e duhur të sipërfaqes dhe për të marrë izolimin e plotë nga lagështia, veçanërisht në pikturë të vështirë. njolla, të tilla si qoshet dhe skajet. Mbrojtja më e mirë sigurohet me një trashësi prej filmi të thatë 100 μm, e cila formohet duke aplikuar dy shtresa Direct-1. Mos aplikoni në temperatura nën 5 ° C, mbi 35 ° C dhe / ose lagështirë relative mbi 80%.

Është e thatë në prekje pas 30-60 minutash dhe mund të ribotohet pas 2-3 orësh, përndryshe pas 7 ditësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura). Lejoni të paktën 30 ditë para pastrimit dhe larjes së sipërfaqeve të pikturuara rishtas me Direct-1.

Mjetet duhet të pastrohen menjëherë pas përdorimit me Spray Gun Solvent T 350.

 

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: SMALTO DIRECT-3 në 1

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SMALTO DIRECT-3 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë antikorozive për shasi CHASSIS COAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SMALTO MARTELITE VITEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje metali HEAVY METAL SILICON EFFECT

Boje metali HEAVY METAL SILICON EFFECT

Sold by Vitex
L1,500L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar druri për bojërat smalto VELATURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike VISTA për fasada

Bojë akrilike VISTA për fasada

Sold by Vitex
L1,300L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike për sipërfaqe betoni
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart