Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SMALTO MARTELITE VITEX

Add your review

L800

MARTELITE

Bojë me bazë tretësi me efekt çekiç të përshtatshme për mbrojtjen dhe zbukurimin e sipërfaqeve metalike. Siguron ngjitje të fortë, tharje të shpejtë dhe qëndrueshmëri të madhe ndaj kushteve të pafavorshme të motit. Ajo ka veti të mira pune dhe niveluese dhe mund të zbatohet drejtpërdrejt në metal pa përdorur një nënveshje. Jep një përfundim të shkëlqyeshëm me efekt çekiç.

• Përfundimi i efektit çekiç
• Mbrojtja dhe dekorimi i sipërfaqeve metalike
• Qëndrueshmëri e madhe

L800

Sold by
Vitex
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

SMALTO MARTELITE VITEX

SMALTO MARTELITE VITEX Bojë me efekt çekiç, ideale për mbrojtjen dhe dekorimin e sipërfaqeve metalike. Siguron ngjitje të fortë, tharje të shpejtë, nuk bie dhe zbatohet drejtpërdrejt në metal, pa përdorur një ndërresë. Të qëndrueshme dhe mbresëlënëse në dukje. Në dispozicion në 13 hije.

Përshkrim

Bojë me bazë tretësi me efekt çekiç të përshtatshme për mbrojtjen dhe zbukurimin e sipërfaqeve metalike. Siguron ngjitje të fortë, tharje të shpejtë dhe qëndrueshmëri të madhe ndaj kushteve të pafavorshme të motit. Ajo ka veti të mira pune dhe niveluese dhe mund të zbatohet drejtpërdrejt në metal pa përdorur një nënveshje. Jep një përfundim të shkëlqyeshëm me efekt çekiç.

• Përfundimi i efektit çekiç
• Mbrojtja dhe dekorimi i sipërfaqeve metalike
• Qëndrueshmëri e madhe

NGJYRA
Në dispozicion në 13 hije të kartave me ngjyra.

Specifikimet teknike

  • Koha e tharjes sipërfaqësore 20-30min
  • Përqindja e hollimit të tretësit 5%
  • Shpejtësia e përhapjes 8-10m2 / lt
  • Aplikohet me furcë
  • Aplikohet me rul
  • Aplikohet me pistolet spray

Udhëzimet

Përgatitja e sipërfaqes
Sipërfaqet duhet të pastrohen me Brush Solvent T 300, të jenë të lëmuara dhe të thata, pa pluhur, yndyrë ose ndryshk dhe rërë.
Sipërfaqet metalike me shkëlqim (alumini, çeliku i galvanizuar, etj.) Duhet së pari të lyhen me Primer për Sipërfaqe me shkëlqim ose Abetare për Larjen e sipërfaqeve.

APLIKIMI
Llokoçis mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa me rul, furçë ose pistoletë pa ajër të holluar deri në 5% me Spray Gun Solvent T 350. Mos aplikoni në temperatura nën 5oC, mbi 35oC dhe / ose lagështirë relative mbi 80%.
Touchshtë e thatë në prekje pas 20-30 minutash dhe mund të ribotohet pas 16-20 orësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura).
Mjetet duhet të pastrohen menjëherë pas përdorimit me Spray Gun Solvent T 350.

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale INSTAGRAM

 

Specification: SMALTO MARTELITE VITEX

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SMALTO MARTELITE VITEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje hidroplastike Vi PLUS

Boje hidroplastike Vi PLUS

Sold by Vitex
L750L3,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje metali HEAVY METAL SILICON EFFECT

Boje metali HEAVY METAL SILICON EFFECT

Sold by Vitex
L1,500L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bitum me bazë tretësi BITUMOL

Bitum me bazë tretësi BITUMOL

Sold by Vitex
L1,900L68,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë metali DIRECT-3 in 1

Bojë metali DIRECT-3 in 1

Sold by Vitex
L1,300L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar alumini WASH PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për mykun dhe kërpudhat
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart