Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Spot shine led Horoz Dakar

L500

  • Falë përvojës shumëvjeçare dhe përdorimit të teknologjive moderne në prodhim, kjo pajisje ndriçimi do të përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo brendshme. Në fund të fundit, dizajni origjinal është shembullor për të gjithë koleksionin Dakar.
  • Llamba me shirit Horoz Electric 115-001-0001-020 Dakar ka një shkallë mbrojtjeje nga pluhuri dhe lagështia IP20 dhe do të jetë një opsion i shkëlqyer për përdorim në dhoma të thata dhe pa pluhur.
  • Nuk rekomandohet përdorimi i tij në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë, pasi ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia.
  • Kur zgjidhni një vend, sigurohuni që të keni parasysh që spërkatja e ujit ka një efekt negativ në funksionalitetin dhe mund të shkaktojë dështim.
SKU: 115-001-0001 Tags: ,

L500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Spot shine led Horoz Dakar

Spot shine led Horoz Dakar

  • 115-001-0001
  • Falë përvojës shumëvjeçare dhe përdorimit të teknologjive moderne në prodhim, kjo pajisje ndriçimi do të përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo brendshme. Në fund të fundit, dizajni origjinal është shembullor për të gjithë koleksionin Dakar.
  • Llamba me shirit Horoz Electric 115-001-0001-020 Dakar ka një shkallë mbrojtjeje nga pluhuri dhe lagështia IP20 dhe do të jetë një opsion i shkëlqyer për përdorim në dhoma të thata dhe pa pluhur.
  • Nuk rekomandohet përdorimi i tij në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë, pasi ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia.
  • Kur zgjidhni një vend, sigurohuni që të keni parasysh që spërkatja e ujit ka një efekt negativ në funksionalitetin dhe mund të shkaktojë dështim.

 

Informacione teknike

Marka Horoz
Tensioni:  220-240V / 50-60Hz
Fuqia: 50 W
Fluksi i ndritshëm:
Temperatura e ngjyrave:  4200K
Ngjyra E bardhe / E zeze
Lloji LED:
Jeta mesatare:
Baza: GU10
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spot shine led Horoz Dakar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon katror Led Horoz Arina
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot Incaso me Llampe te nderrueshme
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Ladin-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kontroll me WIRELESS për ndriçimin
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe LED Horoz Craft 6W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon drite led Horoz Caroline
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart