Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40

Add your review

L1,490

Vaji i motorit 5W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-40; Acea C3; Api SN/Cf

 • Fiat 9.55535-s2
 • Ford WSS-M2C917-A
 • Mercedes-Benz 229.31 / 229.51 / 226.5
 • Renault rn0700 / 0710
 • VW 50500 / 50501

L1,490

@ Ardit Luzi
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40

Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40

Vaji i motorit 5W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-40; Acea C3; Api SN/Cf

 • Fiat 9.55535-s2
 • Ford WSS-M2C917-A
 • Mercedes-Benz 229.31 / 229.51 / 226.5
 • Renault rn0700 / 0710
 • VW 50500 / 50501

Motorët modernë janë më të vegjël dhe më efikas pa sakrifikuar performancën. Presioni intensiv i motorëve të sotëm turbo dizel krijon fërkime që mund të zvogëlojë performancën e motorit deri në 10%. Për shoferët e sotëm, humbja e performancës së motorit thjesht nuk është një opsion. Turbo diesel Castrol Edge me lëng titani është vaji ynë më i avancuar i motorit. Produkti transformohet për t’u bërë më i fortë nën presion dhe redukton fërkimin që zvogëlon performancën për të maksimizuar performancën e motorit tuaj në botën reale.

castrol edge turbo diesel 5w-40 me titan të lëngshëm është zgjedhja logjike për shoferët që kërkojnë performancë maksimale të motorit nga motorët e sotëm me naftë moderne që kërkojnë një nivel të lartë mbrojtjeje dhe vajra me performancë më të mirë.

 • më i fortë nën presion, kështu që motori i makinës suaj është gjithmonë i mbrojtur
 • zvogëlon fërkimin në të gjitha shpejtësitë dhe kushtet e motorit që mund të zvogëlojnë fuqinë
 • testuar në mënyrë të pavarur sipas standardeve më të larta për performancë të provuar
 • rekomanduar nga prodhuesit kryesorë të makinave në mbarë botën
 • zvogëlon depozitat në motorët me naftë për të maksimizuar reagimin e motorit
 • i përshtatshëm për përdorim në automjete hibride

veçoritë:

 • acea c3
 • api sn / krh
 • vw 502 00/505 00/505 01
 • bmw longlife-04
 • miratim mb 226.5 / 229.31 / 229.51
 • përputhet me ford wss-m2c917-a
 • renault rn 0700 / rn 0710
 • përputhet me fiat 9.55535-S2
 • dexos2 *

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AROMATIK MAKINE AREON GEL Red Apple GCK01
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION SHKRIRES AKULLI PER XHAMA
SOLUCION SHKRIRES AKULLI PER XHAMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET TOYOTA RAV-4 REX 2006-2013
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AROMATIK MAKINE AREON GEL Strawberry GCK14
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER PASTRIM LEKURE K2 AURON G420
KIT PER PASTRIM LEKURE K2 AURON G420
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET MAKINE PORSCHE CAYENNE BEZHE
Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40
Vaj Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart