Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER

Add your review

L1,600

989 4:1 EPOXY PRIMER

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER Astar epoksid 2K shumë i mirë kundër gërryerjeve. Puthitet fort dhe mbush plotësisht sipërfaqen mbi të cilën aplikohet. U reziston kushteve ekstreme të motit. Përzjehet me 989 Epoxy Hardener në raportin 4:1. Gjendet edhe në versionin e krijuar për shasi.

L1,600

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER

ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER Astar epoksid 2K shumë i mirë kundër gërryerjeve. Puthitet fort dhe mbush plotësisht sipërfaqen mbi të cilën aplikohet. U reziston kushteve ekstreme të motit. Përzjehet me 989 Epoxy Hardener në raportin 4:1. Gjendet edhe në versionin e krijuar për shasi.

Astar epoksi me performancë të lartë 2K me veti antikorozive. Aftësi të shkëlqyera nënshkrimi, ngjitje dhe mbushje. Rezistent ndaj kushteve ekstreme të motit. I përshtatshëm për aplikim mbi ngjyrat e vjetra, sipërfaqet prej metali të zhveshur, alumini, çeliku inox dhe zinku. Raporti i përzierjes 4: 1 me 989 Epoxy Hardener. Mund të hollohet me 775 Epoxy Thinner ose 740 Acryl Normal Thinner (zvogëlues) në 25% dhe të aplikohet nga një pistoletë me hundë 1,5 – 1,8 mm.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ALUMINI F255 BODYALU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT NXEHTËSIE HEAT SUPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 20:80 HARDENER
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart