Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar i bardhë GRAF 250 A

L2,100L7,700

Graf 250 rekomandohet si astar i bardhë në sipërfaqet prej druri ose MDF-je si: mobilje, tavolina, karrige, dyer me MDF shqeto ose me rimeso. Gjithashtu ky produkt gjen përdorim në të gjitha objektet prej druri ose MDF-je të cilat lyhen me llak të bardhë ose me pigmente.

SKU: N/A

L2,100L7,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar i bardhë GRAF 250 A

Astar i bardhë GRAF 250 A

Astar i bardhë dy komponentësh ekonomik, për mbushjen e poreve të drurit

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Bardhësi ekstra
• Rezistent ndaj zverdhjes
• Karakteristika shumë të mira zmerilimi dhe mbushëse

Rekomandimet për përdorim
Graf 250 rekomandohet si astar i bardhë në sipërfaqet prej druri ose MDF-je si: mobilje, tavolina, karrige, dyer me MDF shqeto ose me rimeso. Gjithashtu ky produkt gjen përdorim në të gjitha objektet prej druri ose MDF-je të cilat lyhen me llak të bardhë ose me pigmente.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Astar i bardhë GRAF 250 A

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar i bardhë GRAF 250 A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 1K akrilik për mikrocimento

Llak 1K akrilik për mikrocimento

Sold by Bojra Tirana
L2,600L12,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT MAPEI ULTRAPLAN MAXI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR SILIKON XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike Alpen Stabil

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak me bazë uji për mikrocimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Cimento per bllokim lageshtie SC FAST
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart