Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko patinimi Spachtel Massen

L660L1,160

• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

L660L1,160

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko patinimi Spachtel Massen

Stuko patinimi Spachtel Massen

Stuko patinimi me bazë çimento, e përbërë nga filler me granulomeri të seleksioniuar dhe adetivë specialë për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Nuk krijon çarje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë
• Nuk ka tkurrje edhe me cipë të trashë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për lëmimin e mureve në të gjithë ambientet e brendshme të banimit, ku duam të krijojmë sipërfaqe të lëmuar dhe të drejtë, për patinimin e sipërfaqeve murale të brendshme, përdoret për patinimin e sipërfaqeve të tavanit në ambientet e brendshme, përdoret për patinimin e sipërfaqeve të betonit në ambientet e brendshme, përdoret për patinimin e sipërfaqeve të fasadave të jashtme.

 

Ruajtja
12 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Stuko patinimi Spachtel Massen

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko patinimi Spachtel Massen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për silikona PRIMER FD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar epoksi-çimento TRIBLOCK P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon rezin kimike ankoruese
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore INGCO CS18568
Stuko patinimi Spachtel Massen

L660L1,160

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart