Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar izolues për bojë ATONOL

 • Për brenda dhe jashtë
 • E gatshme për tu përdorur
 • Izoluese kundër agjentëve zverdhues
 • Realizon sipërfaqe dhe ngjitëse
 • I pigmentuar me ngjyrë të bardhë
 • Përpunimi me makineri ose me dorë
 • Pa tretësira
 • Pa erë
 • Rezistent ndaj alkaninave
 • Rregulluese e aftësisë thithëse
Tag:

@ Gips Karton sh.p.k
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar izolues për bojë ATONOL

Astar izolues për bojë ATONOL

KARAKTERISTIKAT

 • Për brenda dhe jashtë
 • E gatshme për tu përdorur
 • Izoluese kundër agjentëve zverdhues
 • Realizon sipërfaqe dhe ngjitëse
 • I pigmentuar me ngjyrë të bardhë
 • Përpunimi me makineri ose me dorë
 • Pa tretësira
 • Pa erë
 • Rezistent ndaj alkaninave
 • Rregulluese e aftësisë thithëse

FUSHA E PERDORIMIT

Atonol është një solucion paratrajtues izolues i gatshëm për përdorim në ambjente të brendshme dhe të jashtme mbi shtresa boje dispersioni mbajtëse, sipërfaqeve minerale dhe pllaka gipsi dhe fibër-gipsi tek të cilat pritet të ketë ndryshim të ngjyrës për shkak të komponentëve të tretshme.

Atonol mund të vendoset si solucion paratrajtues para aplikimit të:

 • Shtresave të bojrave (p. sh. Boje e bardhë Diamant E.L.F)
 • Suva me spërkatje Hybrid (p.sh. Suva me spërkatje Diamant)

Njihuni me produktet tona “Gips Karton” sh.p.k

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar izolues për bojë ATONOL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

No product has been found!
Astar izolues për bojë ATONOL
Astar izolues për bojë ATONOL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart