Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Boje plastike 10L -Pol Gold

Add your review

L3,800

Bojë e brëndshme e prodhuar në bazë të një emulsioni akril të cilësisë së lartë, e përshtatshme për ambiente shtëpie dhe pune. E qëndrueshme ndaj pastrimit të lagësht, ka një aftësi të shkëlqyer mbuluese, depërtueshmëri të mirë të avullit dhe bardhësi të jashtëzakonshme. Mund të tonizohet në mbi 500 nuansa.

L3,800

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Boje plastike 10L -Pol Gold

Boje plastike 10L -Pol Gold

PËRDORIMI

Bojë e brëndshme e prodhuar në bazë të një emulsioni akril të cilësisë së lartë, e përshtatshme për ambiente shtëpie dhe pune. E qëndrueshme ndaj pastrimit të lagësht, ka një aftësi të shkëlqyer mbuluese, depërtueshmëri të mirë të avullit dhe bardhësi të jashtëzakonshme. Mund të tonizohet në mbi 500 nuansa.

PËGATITJA DHE VENDOSJA

Sipërfaqja në të cilën vendoset boja duhet të jetë e fortë, e pastër, e thatë dhe e lyer me BK-Podloga. Përgatitja e bojës realizohet duke i shtuar 5-10% ujë, me përzierje të mirë deri në homogjenizim të plotë. Aplikimi zakonisht bëhet me rrul me fije të shkurtra me dy shtresa. Shtresa e dytë aplikohet pas tharjes së plotë të shtresës së parë. Për udhëzime më të detajuara shikoni fletën teknike të produktit.

SHPENZIMI

Rreth 120-130 ml/m² për lyerje me dy shtresa.

KOHËZGJATJA DHE RUAJTJA

18 muaj në paketimin origjinal. Të ruhet në temperaturën nga +5°C deri +25°C, e mbrojtur nga drita e diellit dhe ngrirja.

PAKETIMIN

1; 3; 5; 10; 15 l.

 

Njihuni me produktet tona GB Thermo Color

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Boje plastike 10L -Pol Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
GËRSHËRE LLAMARINE AKIFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON LLAMARINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI E BARDHË
PLLAKË GIPSI E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR XINGATO (WASH PRIMER)
ASTAR XINGATO (WASH PRIMER)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPER NEOPAL
SUPER NEOPAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolle gri per ngjitje Polisteroli Bk-Stirolfix-Base
Boje plastike 10L -Pol Gold
Boje plastike 10L -Pol Gold
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart