Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FIT HYDROCHROMA

Add your review

L2,000

  • BOJË HIDROMAT
  • Për lyerje të shpeshta.
  • Çmim shumë i leverdisshëm dhe cilësi e besueshme.
  • Mbulimi i lartë.
  • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
  • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

L2,000

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FIT HYDROCHROMA

FIT HYDROCHROMA

BOJË HIDROMAT
Për lyerje të shpeshta.
Çmim shumë i leverdisshëm dhe cilësi e besueshme.
Mbulimi i lartë.
Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM për përdorim në tavanet, vendkalimet e shkallëve, depot dhe përgjithësisht aty ku nuk kërkohet rezistencë ndaj larjes dhe ngjyrosjes. Eshtë zgjidhja jashtëzakonisht ekonomike dhe e besueshme për profesionistët që zgjedhin ti rifreskojn muret me lyerje të shpeshta. Thahet dhe ngjyroset shpejt. Kombinon bardhësi të shkëlqyeshme, mbulim të lartë, aplikim të lehtë dhe përhapje shumë të mirë. Në dispozicion në të Bardhë dhe në një numër të pakufizuar ngjyrash përmes sistemit VIVECHROM COLOR COMPOSITION, në paketimet 3lt dhe 9lt.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose pompë.

APLIKIMI
Holloni me 10-20% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
Vendosni 2 shtresa FIT HYDROCHROMA.
Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.
PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit
Pastroni furçat dhe pajisjet me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FIT HYDROCHROMA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake gipsi kunder zjarrit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje akrilike - Fas Acryl
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES GUAINA
HIDROIZOLUES GUAINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polisterol Bekatherm Eps Grafit 5cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ATMOSPHERE BOJE HIDROMAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPATORELLA STUKO PATINIMI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart