Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ADETIVE PASTRUES PER XHAMA

Add your review

Shkumë pastrues aktiv për pastrim pa vija në xham dhe sipërfaqe të lëmuara.

Gjatë spërkatjes, prodhohet një shkumë, e cila parandalon rrjedhjen në sipërfaqe vertikale, duke hequr kështu papastërtitë e forta.

Pastron sipërfaqet e lyera, si dhe pjesët prej gome dhe plastike, duke qëndruar i butë me materialin.

Tag:

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ADETIVE PASTRUES PER XHAMA

ADETIVE PASTRUES PER XHAMA

Shkumë pastrues aktiv për pastrim pa vija në xham dhe sipërfaqe të lëmuara.

Gjatë spërkatjes, prodhohet një shkumë, e cila parandalon rrjedhjen në sipërfaqe vertikale, duke hequr kështu papastërtitë e forta.

Pastron sipërfaqet e lyera, si dhe pjesët prej gome dhe plastike, duke qëndruar i butë me materialin.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ADETIVE PASTRUES PER XHAMA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELE KENDORE ALUMINI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPER NEOPAL
SUPER NEOPAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIVE EMULSION
VIVE EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KORNIZA POLISTEROLI MND
KORNIZA POLISTEROLI MND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRETËS ME THARJE TE SHPEJTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake gipsi e bardhe
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart