Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pllake Gipsi Diamanti 12,5mm Knauf

Add your review

L1,600

 • Mbron anëtarët e kornizës kundër dëmtimit të ujit
 • Zgjidhje rreshtimi jo e rrezikshme me lyerje të lehtë, përfundim të lëmuar
 • Më e lehtë për tu instaluar dhe riparuar në krahasim me materialet alternative të veshjes rezistente ndaj ujit
 • Rrezik më i ulët i plasaritjes dhe kërkohet më pak nyje kontrolli në krahasim me alternativat
 • Certifikuar për përdorim në projektet Green Star
 • E disponueshme nën Programin e Zgjedhjes në Karbon Neutral
 • Mësoni më shumë rreth kartonit të suvasë nga Blogu ynë

L1,600

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pllake Gipsi Diamanti 12,5mm

Pllake Gipsi Diamanti 12,5mm

SINIAT WATERSHIELD – WET AREA PLASTERBOARD

Mburoja e ujit Siniat është një pllakë gipsi me lagështi e bërë nga një bërthamë gipsi e veshur me letër blu të ricikluar. waterhield përdoret zakonisht si një shtresë rezistente ndaj ujit e mureve dhe tavaneve të suvasë dhe si një substrate për pllakat në zonat e brendshme të lagështa si banjot, dushet, tualetet dhe lavanderi.

mbrojtësi i ujit mund të përdoret gjithashtu si rreshtim i murit për pishinat e mbyllura me kusht që një membranë e papërshkueshme nga uji të aplikohet mbi mur.

Suva gipsi Siniat është certifikuar në mënyrë të pavarur nga Global GreenTag në GreenRate Level A, e njohur nga GBCA për Materialet dhe kreditë VOC dhe nga NZGBC.

Përfitimet

 • Mbron anëtarët e kornizës kundër dëmtimit të ujit
 • Zgjidhje rreshtimi jo e rrezikshme me lyerje të lehtë, përfundim të lëmuar
 • Më e lehtë për tu instaluar dhe riparuar në krahasim me materialet alternative të veshjes rezistente ndaj ujit
 • Rrezik më i ulët i plasaritjes dhe kërkohet më pak nyje kontrolli në krahasim me alternativat
 • Certifikuar për përdorim në projektet Green Star
 • E disponueshme nën Programin e Zgjedhjes në Karbon Neutral
 • Mësoni më shumë rreth kartonit të suvasë nga Blogu ynë

 

Njihuni me produktet tona GB Thermo Color

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pllake Gipsi Diamanti 12,5mm Knauf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIT HYDROCHROMA
FIT HYDROCHROMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KORNIZA POLISTEROLI MND
KORNIZA POLISTEROLI MND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISTEROL EPS GRAFIT
POLISTEROL EPS GRAFIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME BATERI WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik 25kg - Acryl Beli
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HYPERDESMO HIDROIZOLUES I BARDHË
HYPERDESMO HIDROIZOLUES I BARDHË
Pllake Gipsi Diamanti 12,5mm Knauf
Pllake Gipsi Diamanti 12,5mm Knauf
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart