Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ATMOSPHERE BOJE HIDROMAT

Add your review

L1,800

ATMOSPHERE
Bojë hidromat me aftësi të mira mbuluese, shumë ekonomike dhe e përshtatshme për përdorim të brendshëm

Karakteristikat e produktit:

• Aftësi të mira mbuluese
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Kohë të shpejtë tharjeje
• Zgjidhje ekonomike
• Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim

L1,800

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ATMOSPHERE BOJE HIDROMAT

ATMOSPHERE BOJE HIDROMAT

ATMOSPHERE
Bojë hidromat me aftësi të mira mbuluese, shumë ekonomike dhe e përshtatshme për përdorim të brendshëm

Karakteristikat e produktit:

• Aftësi të mira mbuluese
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Kohë të shpejtë tharjeje
• Zgjidhje ekonomike
• Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ATMOSPHERE BOJE HIDROMAT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONI
GRAFIATO SILIKONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik 25kg - Acryl Beli
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS PËR PLLAKA DW 3000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI E BARDHË
PLLAKË GIPSI E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISTEROL EPS
POLISTEROL EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HELMETE NDERTIMI AKIFIX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart