Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 14%

ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE

Add your review

Çmimi origjinal qe: L3,500.Çmimi i tanishëm është: L3,000.

Veti të shkëlqyera kundër nikotinës, tymit, ndotjes urbane, shënuesve, grafiteve, mykut, lagështirës së vjetër.
Ngjitje e shkëlqyer dhe konsolidim shumë i mirë i sipërfaqeve të vjetra.

Çmimi origjinal qe: L3,500.Çmimi i tanishëm është: L3,000.

(-14%)
@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE

ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE

Veti të shkëlqyera kundër nikotinës, tymit, ndotjes urbane, shënuesve, grafiteve, mykut, lagështirës së vjetër.
Ngjitje e shumë shkëlqyer dhe konsolidim i mirë i gjymtyrëve të vjetra.

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME

Primer i bardhë i bardhë i në rrëshira akrilike me përmbajtje të ulët VOC, i sistem për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Ideale si abetare për  llokimin e njollave me veti të shkëlqyera bllokuese ndaj nikotinës, tymit, ndotjes urbane, markerëve, grafiteve, mykut, lagështirës së vjetër.
E shkëlqyeshme nuk ngjitet në të reja dhe siperfaqe çimentoje dhe konsolidim shume i mire i siperfaqeve te vjetra si gëlqere, gips, beton i vjetër, i vjetër fuqit e lyera të kundëra. Ideale për astar dhe rinovim të lartëve të jashtme të lyera. Fshehja shumë e mirë e cila ndihmon për të shpenzuar më pak përfundim.

Tharje e shpejt.

Mund të përdoret si shtresa e poshtme për ngjyra emulsioni ose akrilike.

Fuqia Mbuluese: 8 – 10 m²/lt
Tharje: 1-2 orë
Hollimi: deri në 5% në vëllim
me Smaltolux White Spirit
Rilyerja: 2 – 4 orë
Paketimi: 750ml, 2,5lt
Aplikimi: furçë, rregull

PËRGATITJA E SIPËRFAQËSISË

Pastroni tharë nga pluhuri, vaji, bojërat e para dhe lagështia. Hiqni me kujdes pluhurin me letër zmerile.
APLIKIMI
Përziejini mirë përpara përdorimit. Aplikoni një ose dy mono SMALTOX.
Pas astarit përdorni SMALTOPLAST ACRILIC 100%, SMALTOPLAST shtesë
ose ndonjë emulsion ose bojë akrilike nga VECHRO.
MJETE PASTRIMI
Gjatë punës mbani tuaj të lagura, qoftë në tenxhere, qoftë brenda
lauder bojë. Kullojini mirë mjetet tuaja nga boja në tenxhere
dhe pastroni pajisje me ujë të ngrohtë dhe sa.
KUSHTET E APLIKIMIT
Temperatura 8-30°C dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Kushtet e kundërta të motit mund të degradojnë teknologjinë e bojës. Betonet e reja ose muratura duhet të thahen për një periudhë 3-4 javë më parë
abutare.
RUAJTJA
Mbylleni mirë pas përdorimit. Ruani në një vend të fundit. Mbroni nga ekspozimi i diellit.
Etiketimi
Për më shumë informacion, ju lutemi kërkoni Fletën e Dhënave të Sigurisë së produktit
(MSDS).
SIGURIA
Lexoni udhëzimet në anën e pasme të produktit. Mbajeni jashtë mundësive
të fëmijëve.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPESE PER BASHKIM PROFILESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
ADETIVE PASTRUES PER XHAMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME BATERI WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ADDI S KNAUF
GRAFIATO ADDI S KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolle gri per ngjitje Polisteroli Bk-Stirolfix-Base
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE BETONI STRABEN 80-G👇
BOJE BETONI STRABEN 80-G👇
ASTAR AKRILIK  KUNDRA  NJOLLAVE
ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE

Çmimi origjinal qe: L3,500.Çmimi i tanishëm është: L3,000.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart