Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pllake gipsi e bardhe 12.5mm

Add your review

L750

 • Ndërtim ekonomik i lehtë
 • Rreshtim i lehtë që instalohet lehtë
 • E disponueshme në një sërë madhësish duke përfshirë çarçafë të gjatë për të minimizuar nyjet
 • Certifikuar për përdorim në projektet Green Star
 • E disponueshme nën Programin e Zgjedhjes në Karbon Neutral
 • Mësoni më shumë rreth kartonit të suvasë nga Blogu ynë

 

L750

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pllake gipsi e bardhe 12.5mm

Pllake gipsi e bardhe 12.5mm

Siniat mastashield është suva standarde për suvatimin e mureve të brendshëm. mastashield është bërë nga një bërthamë gipsi e vendosur në mes të dy shtresave të letrës së rëndë të ricikluar. Letra e fytyrës është me ngjyrë fildishi e gatshme për përfundimin e bojës ose sfondit.

Pllaka suva Siniat mastashield i përshtatet një game të gjerë aplikimesh standarde si për ndërtesat e banimit ashtu edhe ato komerciale.

Knauf është certifikuar në mënyrë të pavarur nga Global GreenTag në GreenRate Level A, e njohur nga GBCA për Materialet dhe kreditë VOC dhe nga NZGBC.

Përfitimet

 • Ndërtim ekonomik i lehtë
 • Rreshtim i lehtë që instalohet lehtë
 • E disponueshme në një sërë madhësish duke përfshirë çarçafë të gjatë për të minimizuar nyjet
 • Certifikuar për përdorim në projektet Green Star
 • E disponueshme nën Programin e Zgjedhjes në Karbon Neutral
 • Mësoni më shumë rreth kartonit të suvasë nga Blogu ynë

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pllake gipsi e bardhe 12.5mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AQUACHROM ECO BOJE SMALTO
AQUACHROM ECO BOJE SMALTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO AKRILIKE BK-Plast
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIVE EMULSION
VIVE EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake gipsi kunder zjarrit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PËR PLLAKA DULISOL VECHRO
BOJE PËR PLLAKA DULISOL VECHRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPESE PER BASHKIM PROFILESH
Pllake gipsi e bardhe 12.5mm
Pllake gipsi e bardhe 12.5mm
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart