Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN ME BATERI

Makina shpuese goditëse me bateri, me forcën e goditjes prej 2J, për shpim të lehtë dhe thyerje në ndërtimtari. Posedon motorin induktiv (brushless) i cili mundëson dukshëm afat më të gjatë pune dhe shpenzime më të vogla të mirëmbajtjes. Kjo makinë shpuese ka 3 regjime të ndryshme të punës – shpim, shpim me çekan dhe vetëm puna me çekanin goditës. Llamba e instaluar LED siguron punë të lehtë në hapsirat e errëta, e dorza ergonomike me efektin grip jep komoditet dhe mundësi për punë të gjatë pa lodhje. Kjo makinë shpuese vjen në valixhen me mbushës të shpejtë, baterinë rezervë dhe dorezën shtesë.

Tag:

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN ME BATERI

TRAPAN ME BATERI

Makina shpuese goditëse me bateri, me forcën e goditjes prej 2J, për shpim të lehtë dhe thyerje në ndërtimtari. Posedon motorin induktiv (brushless) i cili mundëson dukshëm afat më të gjatë pune dhe shpenzime më të vogla të mirëmbajtjes. Kjo makinë shpuese ka 3 regjime të ndryshme të punës – shpim, shpim me çekan dhe vetëm puna me çekanin goditës. Llamba e instaluar LED siguron punë të lehtë në hapsirat e errëta, e dorza ergonomike me efektin grip jep komoditet dhe mundësi për punë të gjatë pa lodhje. Kjo makinë shpuese vjen në valixhen me mbushës të shpejtë, baterinë rezervë dhe dorezën shtesë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN ME BATERI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BIOFINISH PRO STUKO PATINIMI E BARDHE
BIOFINISH PRO STUKO PATINIMI E BARDHE
- 18%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VITEX CLASIC ( BOJE PLASTIKE )
VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )

VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )

Sold by Materiale Ndertimi Donald
Çmimi origjinal qe: L5,500.Çmimi i tanishëm është: L4,490.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI TERMIK KNAUF
LESH GURI TERMIK KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOELASTIC A+B
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISTEROL EPS
POLISTEROL EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIMYK REINIGER 42
ANTIMYK REINIGER 42
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart