Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pllake gipsi kunder lageshtires 12,5mm Knauf

Add your review

L1,050

 • Performancë superiore akustike
 • Redukton transferimin e zërit midis dhomave për të përmirësuar cilësinë e mjedisit të brendshëm
 • Lehtë dhe ekonomike për tu instaluar në krahasim me punën me tulla dhe muraturën
 • Certifikuar për përdorim në projektet Green Star

L1,050

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pllake gipsi kunder lageshtires 12,5mm Knauf

Pllake gipsi kunder lageshtires 12,5mm Knauf

Soundshield është një pllakë gipsi e bërë me një bërthamë gipsi me densitet të lartë dhe letër të ricikluar të shtresës së verdhë. mbrojtësja e zërit mund të përdoret në sistemet e murit dhe tavanit për të siguruar kushte më të qeta të jetesës dhe punës dhe nivele superiore të komoditetit akustik.

Mbrojtësi i zërit siguron izolim të shkëlqyeshëm të zërit për aplikimet rezidenciale dhe komerciale, siç janë kinematë në shtëpi, dhomat e mediave dhe dhomat konfidenciale të takimeve, ku zvogëlimi i transmetimit të zërit nga një dhomë në tjetrën është shqetësimi kryesor.

soundshield është certifikuar në mënyrë të pavarur nga Global GreenTag në GreenRate Level A, e njohur nga GBCA për Materialet dhe kreditë VOC dhe nga NZGBC.

Përfitimet kryesore

 • Performancë superiore akustike
 • Redukton transferimin e zërit midis dhomave për të përmirësuar cilësinë e mjedisit të brendshëm
 • Lehtë dhe ekonomike për tu instaluar në krahasim me punën me tulla dhe muraturën
 • Certifikuar për përdorim në projektet Green Star
 • Veshje tavani dhe tavan i varur
 • Veshje tavani nënçati
 • Mure me konstruksione metalike
 • Mure me konstruksione druri
 • Mure për shtepia druri
 • Puse teknike

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pllake gipsi kunder lageshtires 12,5mm Knauf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 14%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE

ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE

Sold by Materiale Ndertimi Donald
Çmimi origjinal qe: L3,500.Çmimi i tanishëm është: L3,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI E BARDHË
PLLAKË GIPSI E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIVE EMULSION
VIVE EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KORNIZA POLISTEROLI MND
KORNIZA POLISTEROLI MND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES REVINEX FLEX SYSTEM
HIDROIZOLUES REVINEX FLEX SYSTEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DRITARE KONTROLLI KNAUF
DRITARE KONTROLLI KNAUF
Pllake gipsi kunder lageshtires 12,5mm Knauf
Pllake gipsi kunder lageshtires 12,5mm Knauf
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart