Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 18%

VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )

Add your review

Çmimi origjinal qe: L5,500.Çmimi i tanishëm është: L4,490.

VITEX classic është bojë plastike cilësi e lartë, për përdorim të brendshëm, bazuar në kopolimere PVA-VEOVA. Ajo siguron pushtet të madh fshehur, shkallë të lartë ne përhapjen dhe qëndresë të jashtëzakonshme për larje të shpeshta dhe erozion atmosferik. Ajo ka veti shumë të mira niveluese duke prodhuar sipërfaqe të lëmuara, të sheshta.
Praktikisht pa erë, gjatë punimit të saj, sepse ajo nuk përmban amoniak.
Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata, pa pluhur, të pastruara nga bojërat e dëmtuara.
Përdorni stuko për të mbushur ndonjë çarje ose vrimë.
Sipërfaqet e reja të bërë nga suva, beton, çimento, llaç, gips, pllaka, etj duhet të aplikohet më pare lyerja me astar.

Çmimi origjinal qe: L5,500.Çmimi i tanishëm është: L4,490.

(-18%)
@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )

VITEX CLASIC ( BOJE PLASTIKE )

 

VITEX classic është bojë plastike cilësi e lartë, për përdorim të brendshëm, bazuar në kopolimere PVA-VEOVA. Ajo siguron pushtet të madh fshehur, shkallë të lartë ne përhapjen dhe qëndresë të jashtëzakonshme për larje të shpeshta dhe erozion atmosferik. Ajo ka veti shumë të mira niveluese duke prodhuar sipërfaqe të lëmuara, të sheshta.
Praktikisht pa erë, gjatë punimit të saj, sepse ajo nuk përmban amoniak.
Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata, pa pluhur, të pastruara nga bojërat e dëmtuara.
Përdorni stuko për të mbushur ndonjë çarje ose vrimë.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi siç është fërkimi i thatë, përdorimi i një flake për të prerë ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të gjenerojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes


Sipërfaqet e reja të bërë nga suva, beton, çimento, llaç, gips, pllaka, etj duhet të aplikohet më pare lyerja me astar.
Ngjyrat
Vitex CLASSIC bojë plastike mund të përdoret për përgatitjen e një numër të pakufizuar nuancash përmes sistemit ngjyroses colorfull Vitex.
MBULIMI:
5-6 m²/lt
PAKETIMI:
0.18 lt / 0.375 lt / 0.75 lt / 3 lt / 10 lt

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polisterol Bekatherm Eps Grafit 5cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PICASSO MASTER BLACK
PICASSO MASTER BLACK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GIPSI EKOLOGJIK
ASTAR GIPSI EKOLOGJIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRJETË ME FIBRA QELQI
RRJETË ME FIBRA QELQI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake gipsi kunder zjarrit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KORNIZE POLISTEROLI LEDI
KORNIZE POLISTEROLI LEDI
VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )
VITEX CLASSIC ( BOJE PLASTIKE )

Çmimi origjinal qe: L5,500.Çmimi i tanishëm është: L4,490.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart