Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FUGENFÜLLER LEICHT

Add your review

L1,750

➡️Karakteristikat:

• Përzierje e gatshme në formë pluhuri
• Me bazë gipsi
• Nuk formon topa gjatë përzierjes
• Konsistencë kremoze dhe e butë
• Veçanërisht e lehtë për tu përpunuar
• Aftësi e lartë ngjitëse
• Frytshmëri të lartë
• Fortësohet shpejtë
• Kohë e mjaftueshme përpunimi
• Rezistente ndaj lagështirës

L1,750

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FUGENFÜLLER LEICHT

FUGENFÜLLER LEICHT

 

Masë stukuese me bazë gipsi për stukimin me dorë të sistemeve të thata me shirit fugëmbulues.

➡️Fugenfüller Leicht është një masë stukuese me bazë gipsi për:
• Stukimin me dorë të fugave të pllakave të gipsit me brinjë HRAK (seksion brinje gjysëm rrumbullakët, gjysëm e drejtë) HRK (seksion brinje gjysem rrumbullakët) AFT (brinjë të shkallëzuara të drejta) dhe AK (seksion brinje e drejtë). Stukimi kryhet gjithmonë sëbashku me shiritin fugëmbulues.
• Ngjitjen e pllakave të gipsit dhe pllakave termike me polisterol në mur, ne sipërfaqe të rrafshta
• Ngjitjen dhe stukimin e eleve këndore

➡️Karakteristikat:

• Përzierje e gatshme në formë pluhuri
• Me bazë gipsi
• Nuk formon topa gjatë përzierjes
• Konsistencë kremoze dhe e butë
• Veçanërisht e lehtë për tu përpunuar
• Aftësi e lartë ngjitëse
• Frytshmëri të lartë
• Fortësohet shpejtë
• Kohë e mjaftueshme përpunimi
• Rezistente ndaj lagështirës

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FUGENFÜLLER LEICHT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISTEROL EPS GRAFIT
POLISTEROL EPS GRAFIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIVE EMULSION
VIVE EMULSION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPATORELLA STUKO PATINIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake gipsi kunder zjarrit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE BETONI STRABEN 80-G👇
BOJE BETONI STRABEN 80-G👇
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON LLAMARINE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart