Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE SUPER NEOPAL

Add your review

L700L5,500

SUPER NEOPAL

Bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

  • Opacitet i lartë
  • Shumë e qëndrueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
  • Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi
SKU: N/A Tags: ,

L700L5,500

Sold by
Vivechrom
@ vivechrom.albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PLASTIKE SUPER NEOPAL

BOJË PLASTIKE SUPER NEOPAL

Bojë plastike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme.

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë (klasi 1 EN 13300).

E përshtatshme për suva, gips, beton, tulla, dru.

Kj bojë plastike ka përhapje të lehtë, mbulim  të lartë dhe tharje të shpejtë. Ka veti të shkëlqyera për rrafshimin dhe ofron një përfundim të bukur të rrogozit. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë ose rul.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi i tillë si pastrimi i thatë, përdorimi i një makinerie për të fërkuar ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të krijojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes. Përdorni stuko Vivechrom NEOPAL STUCCO për suvatimin dhe rafshimin e sipërfaqeve. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose ngjyra me cilësi të dobët: Aplikoni astarin Vivechrom NEOPAL PRIMER të holluar deri në 50% me ujë, vendosni dy shtresa SUPER NEOPAL. Për sipërfaqet pa probleme,

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË PLASTIKE SUPER NEOPAL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE SUPER NEOPAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES TARRACE - VIVE ROOF

HIDROIZOLUES TARRACE – VIVE ROOF

Sold by Vivechrom
L2,000L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM

HIDROMAT VIVECHROM

Sold by Vivechrom
L800L1,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO HEKURI 2K

STUKO HEKURI 2K

Sold by Vivechrom
L800
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOJË BETONI – BETOCHROM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE - VIVECRYL ECO

BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO

Sold by Vivechrom
L800L7,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES 2-KOMPONENTË VIVECHROM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart