Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER

L3,600

 • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti.
 • Kombinohet me llambat Edison, dhe me një llambë të thjeshtë LED.
 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Llambe varese Horoz Kepler ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

L3,600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER

LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER

 • Një zgjidhje universale për çdo lloj ambienti.
 • Kombinohet me llambat Edison, dhe me një llambë të thjeshtë LED.
 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Llambe varese Horoz Kepler ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZ-021 012 0001
Familja KEPLER
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Metal /Xham
Tempratura e ndricimit
Fluksi i ndricimit
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240 V
Fuqia e ndricimit 60W
Nr i llambave 1
Ngjyra e llambes E zeze
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 128.5 cm
Gjerësia : 24 cm
Diametri: – cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kontroll me WIRELESS për ndriçimin
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Nar-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aksesor spoti Horoz Karanfil-R White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llampa ndricuese seri Carnaval-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Rustic Diamond
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon cilindrik led Horoz Sandra
LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER
LLAMBE VARESE HOROZ KEPLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart