Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT

L500

  • HZB-115-002-0001 projektuar për instalim në hapësira të ndryshme: apartamente, shtëpi private, zyra dhe komerciale.
  • Montuar në  1 ose 2 metra të gjatë. Llamba është projektuar për të siguruar “lëvizshmërinë” e rrezes. Lejon që drita të drejtohet në çdo drejtim.
  • Një avantazh shtesë i ndriçimit LED është kosto-efektiviteti i tij, i cili është për shkak të dy faktorëve: së pari, ato janë subjekt i zëvendësimit të rrallë, pasi shërbejnë të paktën 40,000 orë dhe së dyti, konsumojnë 80% më pak energji elektrike sesa llambat inkandeshente.
SKU: 115-002-0001 Tags: ,

L500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT

NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT

  • HZB-115-002-0001 projektuar për instalim në hapësira të ndryshme: apartamente, shtëpi private, zyra dhe komerciale.
  • Montuar në  1 ose 2 metra të gjatë. Llamba është projektuar për të siguruar “lëvizshmërinë” e rrezes. Lejon që drita të drejtohet në çdo drejtim.
  • Një avantazh shtesë i ndriçimit LED është kosto-efektiviteti i tij, i cili është për shkak të dy faktorëve: së pari, ato janë subjekt i zëvendësimit të rrallë, pasi shërbejnë të paktën 40,000 orë dhe së dyti, konsumojnë 80% më pak energji elektrike sesa llambat inkandeshente.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZB-115-002-0001/HZ-115-002-0001
Familja RABAT
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Alumin / E bardhe
Tempratura e ndricimit 4200K
Klasa e sigurisë:
Tensioni i rrjetit elektrik: 180-240V/50-60Hz
Fuqia e ndricimit 50W
Ngjyra e llambes E bardhe/ E zeze
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 6.3 cm
Gjerësia : 8 cm
Diametri 5.85 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues tavoline led Horoz Rana
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot shine led Horoz VARNA-36
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llamp për ndricimin e kopshtit DEFNE-5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llamb led me FILAMENT CANDLE-6
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Amplifikator për kontrollet RGB LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot shine led Horoz Dublin
NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT
NDRICUES SPOT LED HOROZ RABAT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart