Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAMBE VARESE HOROZ WEBER

L600

 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Numri i burimeve të dritës në modelin Horoz Electric 021-008-0001-010 Weber është 1 copë.
 • Llambe varese Horoz Weber mundësohet nga 220v.
 • Ndriçuesi Horoz Electric 021-008-0001-010 Weber ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.
SKU: HZ-021-008-0001 Tags: ,

L600

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAMBE VARESE HOROZ WEBER

LLAMBE VARESE HOROZ WEBER

 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Numri i burimeve të dritës në modelin Horoz Electric 021-008-0001-010 Weber është 1 copë.
 • Mundësohet nga 220v.
 • Ndriçuesi Horoz Electric 021-008-0001-010 Weber ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur.
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë.

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi HZ-021-008-0001
Familja WEBER
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Metal
Tempratura e ndricimit 4200K
Jetegjatesia e punes 30000 ore
Tensioni i rrjetit elektrik: 22
Fuqia e ndricimit 60W
Ngjyra e llambes Chrom/Gold/Pearlblack/Redcoop/Old bronze
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia : 100 cm
Gjerësia :
Diametri: 10 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAMBE VARESE HOROZ WEBER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Maria
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Torch 30W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Premier 10W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Rustic Diamond
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ MIRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem muri Horoz Selvi
Ndricues i jashtem muri Horoz Selvi
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart