Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Spot shine led Horoz VARNA-36

L2,200

 • Ndriçimi gjurmues është zgjedhja juaj më e mirë kur krahasohet me dritat e tjera për zona të tilla si dhomat e ngrënies, kuzhina, qendra tregtare dhe madje edhe zyra.
 • Lumen i lartë dhe CRI, drejtues me cilësi të mirë dhe rrymë konstante.
 • Shpërndarje e lartë e nxehtësisë, karbon i ulët dhe mbrojtje mjedisore.
 • Baza e llambës LED COB.
 • Konsumi shumë i ulët i energjisë
SKU: 018-026-0036 Tags: ,

L2,200

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Spot shine led Horoz VARNA-36

Spot shine led Horoz VARNA-36

 • Ndriçimi gjurmues është zgjedhja juaj më e mirë kur krahasohet me dritat e tjera për zona të tilla si dhomat e ngrënies, kuzhina, qendra tregtare dhe madje edhe zyra.
 • Lumen i lartë dhe CRI, drejtues me cilësi të mirë dhe rrymë konstante.
 • Shpërndarje e lartë e nxehtësisë, karbon i ulët dhe mbrojtje mjedisore.
 • Baza e llambës LED COB.
 • Konsumi shumë i ulët i energjisë

018-026-0036

 • Tensioni: 175-265V / 50-60Hz
 • Fuqia: 36 W
 • Fluksi i ndritshëm: 2880 lm
 • Temperatura e ngjyrave: 4200K
 • Ngjyra: Bardhë / E zezë
 • Lloji LED: COB LED
 • Jetëgjatësia mesatare: 30,000 orë
 • Këndi i rrezes: 24°

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spot shine led Horoz VARNA-36”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues rruge led Horoz Orlando
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ AVENSIS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllafon katror mbi mur HZS-016-026-0018
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor pir i levizjes Horoz Megane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor pir i levizjes Horoz Corsa
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem Horoz Kuka
Spot shine led Horoz VARNA-36
Spot shine led Horoz VARNA-36
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart