Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MF-900 MATIFLOW 10

L2,015

Vetënivelues dyshemeje, që zbut dallimet në trashësi nga 2,5 në 10 mm në dyshemetë e brendshme të reja dhe ekzistuese, ku kërkohet një rezistencë e lartë ndaj ngarkesave dhe trafikut.

L2,015

Sold by
MATIS
@ MATIS
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Vetitë

  • Vetënivelues i përsosur.
  • Fortësi e lartë ngjitëse.
  • Mund të përhapet në trashësi deri në 10 mm për shtresë pa tkurrje, çarje.
  • Zhvillon rezistencë shumë të lartë në shtypje dhe përkulje.
  • Rezistent ndaj gërryerjes.

Specification: MF-900 MATIFLOW 10


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Ngjyra

,

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MF-900 MATIFLOW 10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GF-22 GRAFIATO FULL

GF-22 GRAFIATO FULL

Sold by MATIS
L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-405 MATIFLEX

MA-405 MATIFLEX

Sold by MATIS
L1,443
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MI-650 AQUASEAL PLUS

MI-650 AQUASEAL PLUS

Sold by MATIS
L7,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-500 MATIFIX 2IN1

MT-500 MATIFIX 2IN1

Sold by MATIS
L1,150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-400 MATIGRAF

MT-400 MATIGRAF

Sold by MATIS
L3,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MI-610 AQUASEAL

MI-610 AQUASEAL

Sold by MATIS
L5,665
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart