Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MT-400 MATIGRAF

L3,800

Veshje dekorative e gatshme, me bazë akrilike që mund të përdoren në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme të ndërtesave.

L3,800

Sold by
MATIS
@ MATIS
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Veçoritë

  • Strukturë elastike
  • Qëndrueshmëri për fasada mbi sistemin e izolimit termik dhe suvasë së poshtme.
  • Është rezistent ndaj kushteve të motit, ujit dhe goditjeve.

Specification: MT-400 MATIGRAF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Ngjyra

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MT-400 MATIGRAF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MM-420 MATIMOR

MM-420 MATIMOR

Sold by MATIS
L350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-605 MATIPOOL

MA-605 MATIPOOL

Sold by MATIS
L1,845
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-205 MATIBOND

MA-205 MATIBOND

Sold by MATIS
L780
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MI-610 AQUASEAL

MI-610 AQUASEAL

Sold by MATIS
L5,665
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MF-250 MATIFIN 10 STANDARD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GF-22 GRAFIATO FULL

GF-22 GRAFIATO FULL

Sold by MATIS
L6,000
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart