Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MI-650 AQUASEAL PLUS

L7,400

Hidroizolues me dy komponentë shumë fleksibël, me rezistencë të lartë ndaj kripërave dhe funksion mbrojtës për beton, i zbatueshëm në ambiente të brendshme dhe të jashtme

L7,400

Sold by
MATIS
@ MATIS
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Veçoritë

 • Është një hidroizolues ideal për pishina, hammam, dush, WC, ballkone, tarraca, përpara shtrimit të pllakave qeramike.
 • Shërben  për hidroizolimin e mureve të themelit dhe mbajtës, sipërfaqet objekt lëvizjeje (trafik këmbësorësh-ngarkese, deformimi), mbi sipërfaqet e betonit që duhen mbrojtur nga uji i detit dhe kripërave kundër ngrirjes; mbi sipërfaqe betoni, suvaje dhe shapi.
 • I përshtatshëm për përdorur në depot e ujit të pijshëm.
 • Ka fuqi të madhe lidhëse dhe është ekstra elastik.
 • Nuk shkakton korrozion tek elementët e konstruksionit ose në çelik.
 • Mund të përdoret në sipërfaqe horizonte dhe vertikale.
 • Pengon karbonizimin në beton.
 • Është rezistent ndaj ngrirje-shkrirjes.
 • Ka një rezistencë të lartë ndaj klorideve.
 • Mbron betonin nga kripërat kundër ngrirjes si klorur kalciumi dhe sodiumi; ujit të detit dhe gazit të dioksidkarbonit.
 • Mund të përdoret lehtë me furçë, mallë, rul ose spray.

Specification: MI-650 AQUASEAL PLUS


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Ngjyra

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MI-650 AQUASEAL PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-405 MATIFLEX

MA-405 MATIFLEX

Sold by MATIS
L1,443
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MF-900 MATIFLOW 10

MF-900 MATIFLOW 10

Sold by MATIS
L2,015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MM-420 MATIMOR

MM-420 MATIMOR

Sold by MATIS
L350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GS-11 GRAFIATO STRUCTURE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PG-551 PRIMER GRAFIATO

PG-551 PRIMER GRAFIATO

Sold by MATIS
L3,850
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-450 MATITHERM

MT-450 MATITHERM

Sold by MATIS
L985
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart