Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS

L600

 • Pastë për luçidimin e sipërfaqeve të kromuara.
 • Është veçanërisht e përshtatshme për të hequr oksidimin duke i bërë të ndritshme, si të reja, të gjitha sipërfaqet e kromuara ose ato metalike.
 • Jep efektin e “pasqyrës” për ata që duan të mirëmbajnë të gjitha pjesët e kromuara të makinave dhe motoçikletave si: disqet, parakolpat, pasqyrat, dhe dorezat.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS

PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS

 • Pastë për luçidimin e sipërfaqeve të kromuara.
 • Është veçanërisht e përshtatshme për të hequr oksidimin duke i bërë të ndritshme, si të reja, të gjitha sipërfaqet e kromuara ose ato metalike.
 • Jep efektin e “pasqyrës” për ata që duan të mirëmbajnë të gjitha pjesët e kromuara të makinave dhe motoçikletave si: disqet, parakolpat, pasqyrat, dhe dorezat.

FUSHAT E PËRDORIMIT

 • Përdoret në sipërfaqe të kromuara dhe tek sipërfaqet metalike në përgjithësi (bronz, bakër, argjend, alumin).

TIPARET TEKNIKE

 • Ngjyra e bardhë
 • Erë tipike

MËNYRA E PËRDORIMIT

 • Aplikojeni dhe shpërndajeni produktin me një pecetë të butë mbi sipërfaqen që do të trajtohet (pasi ajo të jetë pastruar shumë mirë më parë) duke e luçiduar në mënyrë të barabartë.
 • Për të përfunduar procesin, luçidojeni me një pecetë të pastër e të thatë.

PARALAJMËRIME

 • Është një produkt gërryes.
 • Mos e përdorni në pjesët e kromuara që janë të reja.
 • Për të mbrojtur dhe shkëlqyer pjesët e kromuara që janë të reja rekomandohet përdorimi i “PASTE LUCIDIMI AREXONS HIGH PROTECTION WAX 500ML-7178/ 8261”.

RUAJTJA

 • Në paketim të pahapur, në temperaturë ambienti ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Tubet plastik
 • Sasia: 150 g
Informaciaonet e produktit
IMMAGINE CODICE PRODOTTO/NOME EAN PZ
Cromature brillanti 150 ml 8252 – Cromature brillanti 150 ml 8002565082523 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon ngjitës transparent POLY MAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon poliuretani "sallam" MAPEFLEX PU50 SL
- 21%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L2,520.Çmimi i tanishëm është: L2,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO AKRILIKE DUROSTICK Stucofix-P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GLOB HIDROMAT DAYLUX- Boje Ekonomike
GLOB HIDROMAT DAYLUX- Boje Ekonomike
PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS
PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart