Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior

Add your review

L900

Finish Spray exterior

Llak i detajuar i gjithanshëm për kujdes të shpejtë për të gjitha sipërfaqet e jashtme të automjeteve si bojëra, qelqi dhe plastika.

L900

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior

Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior llak i detajuar i gjithanshëm për kujdes të shpejtë për të gjitha sipërfaqet e jashtme të automjeteve si bojëra, qelqi dhe plastika. Me formulën e tij të veçantë edhe njollat ​​kokëfortë të shkallës së gëlqeres hiqen shpejt dhe pa lënë asnjë mbetje. Pastron, mirëmban dhe ruan në një hap të vetëm. Thellësia e ngjyrës kthehet duke lënë një sipërfaqe të shkëlqyeshëm të pastër pa vija. Pjesa e jashtme e Finish Spray hiqet shpejt, është e lehtë për t’u përdorur dhe mbron sipërfaqet nga papastërtitë e reja.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqet e jashtme të automjeteve (ngjyra, qelqi, plastika)

Rekomandime për përdorim

Përdorni shishen me llak për të aplikuar në mënyrë të barabartë në zonat që do të trajtohen dhe lustroni me një Profi leckë mikrofibre.

Paralajmërime

Mos e përdorni në ambientet e brendshme të automjeteve ose në sipërfaqe të ndjeshme ndaj acidit; Mos e përdorni në nxehtësi para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë .

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Leckë Mikrofibre
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Tampon Lucidimi Fine

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Sold by Koch‑Chemie
L1,200L1,300
Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior
Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart