Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Adaptor Tamponi Gominë

Add your review

L3,000

Polierteller mit Zellkautschukpolster

Jastëk lustrues i fortë dhe me cilësi të lartë me përbërje gome qelizore të fortë.

L3,000

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Adaptor Tamponi Gominë

Adaptor Tamponi Gominë Polierteller mit Zellkautschukpolster

Jastëk lustrues i fortë dhe me cilësi të lartë me jastëk gome qelizore të fortë për të gjithë jastëkët lustrues. Me lidhje të fortë midis gomës qelizore dhe sipërfaqes Velcro®. Fije përshtatës: M14 (për lustruesit rrotullues).

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Adaptor Tamponi Gominë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MULTI INTERIOR CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Kujdes për Lëkurën Leather Star
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues Motorri Motorplast
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare
Added to wishlistRemoved from wishlist -1
Add to compare
PASTË LUSTRIMI M3.02 KOCH-CHEMIE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart