Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sensor muzgu Horoz Flex

Add your review

L720

 • Me nivel të rregullueshëm të zbulimit të dritës Lux.
 • Ngarkesa maksimale deri në 1200 W.
 • Sensor muzgu Horoz Flex quhet kështu sepse funksionon në varësi të nivelit të ndriçimit.
 • Në muzg, niveli i ndriçimit në rrugë zvogëlohet ndjeshëm nga 5 në 50 lux, dhe të gjitha llambat automatikisht fillojnë të ndizen.
 • Reletë të tilla të muzgut nuk u përgjigjen ndryshimeve të papritura, por të shkurtra në dritën e ambientit, siç janë fenerët e makinave që kalojnë. Rryma maksimale: 10 A

L720

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sensor muzgu Horoz Flex

Sensor muzgu Horoz Flex

 • Me nivel të rregullueshëm të zbulimit të dritës Lux.
 • Ngarkesa maksimale deri në 1200 W.
 • Quhet kështu sepse funksionon në varësi të nivelit të ndriçimit.
 • Në muzg, niveli i ndriçimit në rrugë zvogëlohet ndjeshëm nga 5 në 50 lux, dhe të gjitha llambat automatikisht fillojnë të ndizen.
 • Reletë të tilla të muzgut nuk u përgjigjen ndryshimeve të papritura, por të shkurtra në dritën e ambientit, siç janë fenerët e makinave që kalojnë. Rryma maksimale: 10 A

Informacionet Teknike

Marka HOROZ
Kodi 089-001-0002
Familja Flex
Origjina  Turqi
Ngjyra / Materiali Plastike / E bardhe
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240 V / 50-60 Hz
Fuqia Max. 1200 W (10A)
Kendi i levizjes 360°
Drite ambjenti <5-50 lux (i rregullueshëm)
Shkalla e mbrojtjes IP44
Lartesia e instalimit 1,5-3,5 m
Garancia 3 vjet

 

Përmasat 

Gjatesi 6.2 cm
Gjeresi: 6.5 cm
Lartesi: 14.5 cm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sensor muzgu Horoz Flex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fotosensor i kontrollit te dritës FLASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spot drite led Horoz Alexa
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prozhektor Led me sensor Aslan-S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe Horoz Rustic Crystal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Amplifikator për kontrollet RGB LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Kavak
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart