Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ndricues i jashtem muri Horoz Belen

L4,000

  • Për përdorim në ambiente të brendshme, përshtatet në mënyrë të përkryer dhe kombinohet me çdo lloj zgjidhjeje të brendshme.
  • Dizajn elegant dhe i sofistikuar i trupit, ngjyra e bardhë e ndriçuesit dhe teknologjia moderne SMD LED
  • kombinimi optimal i karakteristikave teknike në çdo zgjidhje arkitekturore.

L4,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ndricues i jashtem muri Horoz Belen

Ndricues i jashtem muri Horoz Belen

  • Për përdorim në ambiente të brendshme, përshtatet në mënyrë të përkryer dhe kombinohet me çdo lloj zgjidhjeje të brendshme.
  • Dizajn elegant dhe i sofistikuar i trupit, ngjyra e bardhë e ndriçuesit dhe teknologjia moderne SMD LED
  • kombinimi optimal i karakteristikave teknike në çdo zgjidhje arkitekturore.

Informacione teknike

Marka Horoz
Origjina Turqi
Tensioni:  85-265V  / 50-60Hz
Fuqia: 6/12/18 WATT
Fluksi i ndritshem 340/950/1400 lm
Temperatura e ngjyres 4000 K
Ngjyra E zeze
Lloji llambes:
Materiali metal/alumin/akrilik
Shkalla e mbrojtjes IP20
Garancia 3 vjet

 

Permasat 

Permasat  Lartesia Gjatesia Gjeresia
6 WATT 95 mm 250 mm 105 mm
12 WATT 95 mm 420 mm 105 mm
18 WATT 95 mm 580 mm 105 mm

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ndricues i jashtem muri Horoz Belen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAMBE VARESE HOROZ NEWTON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe LED Horoz DECO 3W/7W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Panel drite led Horoz Galaksi
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sensor pir i levizjes Horoz Focus
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe led Horoz Trio 36W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llambe led me filament Rustic Meridian
Ndricues i jashtem muri Horoz Belen
Ndricues i jashtem muri Horoz Belen
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart