Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llambe shirit Horoz Led Tetra

Add your review

L900

 • E papërshkueshme nga uji – e krijuar për instalim në strukturat e tavanit në pozicion horizontal, si dhe montim vertikal (mur).
 • Ndriçuesi montohet pa vrima shtesë të prerjes, duke u fiksuar drejtpërdrejt në sipërfaqen e montimit ose me një sistem të varur.
 • Mbyllja e ndriçuesit siguron mbrojtje të plotë kundër depërtimit të pluhurit, si dhe mbrojtje kundër hyrjes së lagështirës (ujit) me kontakt të drejtpërdrejtë – IP20.
 • Lejohet përdorimi në dyqane prodhimi me shkallë të shtuar të ndotjes së ajrit, në dhoma me nivel të lartë lagështie.
 • Burimi i dritës LED është një pajisje ndriçimi për hapësira banimi dhe komerciale.

L900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llambe shirit Horoz Led Tetra

Llambe shirit Horoz Led Tetra

 • E papërshkueshme nga uji – e krijuar për instalim në strukturat e tavanit në pozicion horizontal, si dhe montim vertikal (mur).
 • Ndriçuesi montohet pa vrima shtesë të prerjes, duke u fiksuar drejtpërdrejt në sipërfaqen e montimit ose me një sistem të varur.
 • Mbyllja e ndriçuesit siguron mbrojtje të plotë kundër depërtimit të pluhurit, si dhe mbrojtje kundër hyrjes së lagështirës (ujit) me kontakt të drejtpërdrejtë – IP20.
 • Lejohet përdorimi në dyqane prodhimi me shkallë të shtuar të ndotjes së ajrit, në dhoma me nivel të lartë lagështie.
 • Burimi i dritës LED është një pajisje ndriçimi për hapësira banimi dhe komerciale.

Informacione teknike

Marka Horoz
Tensioni:  170-265 V / 50-60 Hz
Fuqia: 18/36 WATT
Fluksi i ndritshëm: 1134/2263 lm
Temperatura e ngjyrave: 6400 K
Lloji LED: SMD LED
Jeta mesatare: 20.000 orë
Shkalla e mbrojtjes IP 20
Garancia 3 vjet

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HOROZ ELECTRIC

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llambe shirit Horoz Led Tetra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Prozhektor led Horoz Kaplan-45w 4200K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues tavoline led Horoz Rana
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Palmiye-3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAMP KOPSHTI HOROZ KAVAK-5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtyll ndricimi per kopshte Horoz Nar-7
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ndricues i jashtem kopshti Horoz Kavak
Llambe shirit Horoz Led Tetra
Llambe shirit Horoz Led Tetra
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart