Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SMALTO VEROLAC VITEX

Add your review

L800

VEROLAC

Është shumë i qëndrueshëm, smalt me shkëlqim i bazuar në rrëshira alkidike, i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm në sipërfaqet metalike. Formon një film të fortë që ruan shkëlqimin dhe hijen e tij të pandryshuar, edhe nëse ekspozohet ndaj kushteve të pafavorshme të motit ose lahet. Për shkak të formulimit të tij të veçantë është përfundimi i shkëlqyeshëm antikorozion për të gjitha llojet e sipërfaqeve metalike. Ofron fuqi të lartë të fshehjes, veti të shkëlqyera të punës dhe nivelimit, duke siguruar mbrojtje dhe dekorim.

• Shkëlqeni smaltin e fortë
• Cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë

L800

Sold by
Vitex
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SMALTO VEROLAC VITEX

SMALTO VEROLAC VITEX me shkëlqim, e fortë dhe me fuqi të lartë të fshehjes, elasticitet dhe qëndrueshmëri. Karakteristikat shumë të mira të punës dhe nivelimit. Zbukuron dhe dekoron me 44 hije të gatshme.

Përshkrim

Është shumë i qëndrueshëm, smalt me shkëlqim i bazuar në rrëshira alkidike, i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm në sipërfaqet metalike. Formon një film të fortë që ruan shkëlqimin dhe hijen e tij të pandryshuar, edhe nëse ekspozohet ndaj kushteve të pafavorshme të motit ose lahet. Për shkak të formulimit të tij të veçantë është përfundimi i shkëlqyeshëm antikorozion për të gjitha llojet e sipërfaqeve metalike. Ofron fuqi të lartë të fshehjes, veti të shkëlqyera të punës dhe nivelimit, duke siguruar mbrojtje dhe dekorim.

• Shkëlqeni smaltin e fortë
• Cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë

NGJYRA
Në dispozicion në të bardhë, të zezë dhe 42 hije të tjera (referojuni kartonit të ngjyrave).

Specifikimet teknike

 • Koha e tharjes sipërfaqësore 2-3h
 • Përqindja e hollimit të tretësit 5%
 • Shpejtësia e përhapjes 14-16m2/lt
 • Aplikohet me furcë
 • Aplikohet me rul
 • Aplikohet me pistolet spray

Udhëzimet

Përgatitja e sipërfaqes

 • Sipërfaqet duhet të pastrohen me Brush Solvent T 300, të jenë të lëmuara dhe të thata, pa pluhur, yndyrë ose ndryshk dhe lëmuar.
 • Sipërfaqet metalike duhet të jenë të veshura me një abetare antikorozive (Primer Anti-Rust, Minio New Type ose Metal Primer).
 • Sipërfaqet metalike me shkëlqim (alumini, çeliku i galvanizuar, etj.) Duhet të lyhen së pari me Primer për Sipërfaqe me shkëlqim ose Abetare për Larjen e sipërfaqeve.

APLIKIMI

 • Llokoçit mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa me rul ose furçë të holluar deri në 5% me Brush Solvent T 300 ose armë spërkatëse pa ajër të holluar deri në 5% me Spray Gun Solvent T 350. Mos aplikoni në temperatura nën 5oC, mbi 35oC dhe / ose lagështi relative mbi 80 %
 • Është e thatë në prekje pas 2-3 orësh dhe mund të ribotohet pas 20-24 orësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura). Lejoni të paktën 30 ditë para pastrimit dhe larjes së sipërfaqeve të pikturuara rishtas me Verolac.
 • Pastroni rrotullat, furçat, njollat ​​e dyshemesë, etj. Me Brush Solvent T 300 dhe më pas me ujë me sapun ose detergjent. Përdorni Spray Gun Solvent T 350 për të pastruar armët me spërkatje.

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: SMALTO VEROLAC VITEX


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SMALTO VEROLAC VITEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE VITEX ECO

BOJË PLASTIKE VITEX ECO

Sold by Vitex
L700L6,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak druri PU me bazë uji LUSSOLAC

Llak druri PU me bazë uji LUSSOLAC

Sold by Vitex
L1,300L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SMALTO DIRECT-3 në 1

SMALTO DIRECT-3 në 1

Sold by Vitex
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar alumini WASH PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë nano-akrilike ultra ACRYLAN MAX

Bojë nano-akrilike ultra ACRYLAN MAX

Sold by Vitex
L1,000L8,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SMALTO SUPER SYNTOL VITEX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart