Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Vaj Motorri 5W-40 Mercedes-Benz 229.3

Add your review

L1,290

  • Vaj motorrik origjinal Mercedes-Benz MB 229.3 5W40
  • Rezistenca më e lartë e lubrifikimit në temperatura të larta dhe të ulëta
  • Aditivët specialë ofrojnë mbrojtjen më të mirë të mundshme për të gjitha pjesët lëvizëse.
  • Formulimi special siguron një reduktim të niveleve të emetimeve gjatë gjithë kilometrazhit, duke mbështetur

L1,290

@ Ardit Luzi
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Vaj Motorri 5W-40 Mercedes-Benz 229.3

Vaj Motorri 5W-40 Mercedes-Benz 229.3

Informacioni i paketës Flasche
Viskoziteti 5W-40
Marka Mercedes Benz

Rreth këtij artikulli

Vaj motori nga prodhuesi origjinal i pajisjeve (O.E.M.), miratimet: miratimi MB 229.3

  • Vaj motorrik 5 Litra origjinal Mercedes-Benz MB 229.3 5W40
  • Rezistenca më e lartë e lubrifikimit në temperatura të larta dhe të ulëta
  • Aditivët specialë ofrojnë mbrojtjen më të mirë të mundshme për të gjitha pjesët lëvizëse.
  • Formulimi special siguron një reduktim të niveleve të emetimeve gjatë gjithë kilometrazhit, duke mbështetur

Përshkrim i produktit

Në përputhje me rregulloren e vajrave të përdorur, ne jemi të detyruar të tërheqim pa pagesë këto vajra të përdorura: vajrat e motorit, vajrat e transmisionit, filtrat e vajit dhe mbetjet e vajit që krijohen rregullisht gjatë ndërrimit të vajit. Ju mund ta ktheni vajin e përdorur në sasinë që korrespondon me sasinë e blerë nga ne. Pika jonë e pranimit është: NB-PARTS, Daimlerstr. 7 në 91301 Forchheim. Ju mund t’i lini vajrat atje gjatë orarit të punës (ditët e punës, e hënë – e premte nga ora 20 – 17:00). Përndryshe, vajin e përdorur mund ta dërgoni në pikën tonë të pranimit. Në këtë rast, ju lutemi siguroni paketimin e përshtatshëm të transportit dhe dhënien e pagesave të mjaftueshme. Ju lutemi vini re se për vajrat e mbeturinave mund të zbatohen kushte të veçanta transporti. Gjithashtu duam të theksojmë se qendra jonë e pranimit ka një ambient i cili na lejon të kryejmë në mënyrë profesionale ndryshimin e vajit. Nëse jeni përdorues i fundit komercial, dëshirojmë të theksojmë se mund t’ju ndihmojmë në përmbushjen e kërkesave tona të pranimit të palëve të treta.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Motorri 5W-40 Mercedes-Benz 229.3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vaj Motorri Mobil-1 ESP 0W-30
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aromë Për Makinë Mr&Mrs Niki Gardenia-Of-Tahiti
Aromë Për Makinë Mr&Mrs Niki Gardenia-Of-Tahiti
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESA MOKETI UNIVERSALE iMAT 4-COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAPET VOLVO S60 4-COPË 2000-2010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AROMATIK MAKINE AREON GEL Red Apple GCK01
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aromë Për Makinë Mr&Mrs Jeff Magic&Vanilla
Vaj Motorri 5W-40 Mercedes-Benz 229.3
Vaj Motorri 5W-40 Mercedes-Benz 229.3
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart