Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

Add your review

L600L4,500

VIVE ACRYLIC

Bojë akrilike për përdorim të jashtëm

 • Për lyerje të shpeshta.
 • 100% bojë akrilike.
 • Mbulimi i lartë.
 • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
 • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.
SKU: N/A Tag:

L600L4,500

Sold by
Vivechrom
@ vivechrom.albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

Për përdorim të jashtëm e përshtatshme për rinovimin e sipërfaqeve të reja dhe të vjetra si suva, beton dhe sipërfaqe druri me rezistencë shumë të mirë ndaj motit. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike dhe të besueshme për profesionistët në vendet ku nevojitet lyerje dhe rinovim i shpeshtë, të tilla si shkolla, hotele, punë të mëdha publike dhe në sipërfaqe që njollosen vazhdimisht nga mbishkrimet, duke ofruar një rezultat të garantuar me një çmim të jashtëzakonshëm. Ka veti shumë të mira pune, thahet shpejt dhe ka fuqi të madhe fshehëse dhe ngjitje të fortë.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose pompë.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet e dëmtuara dhe ngjitëse të dobëta, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për sipërfaqe të reja ose të veshura me shkumës: Aplikoni astarin të bazuar në tretës ASTARI VIVEDUR ose VIVE PRIMER Primer 100% akrilik për ngjyrat e emulsionit. Për rifunksionimin e sipërfaqeve të shëndosha vendosni drejtpërdrejt dy shtresa VIVE ACRYLIC.

Aplikimi

 • Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
 • Vendosni dy shtresa VIVE ACRYLIUC për një rezultat perfekt.
 • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

 • Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit
 • Pastroni furçat dhe pajisje me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOJË AKRILIKE - VIVECRYL ECO

BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO

Sold by Vivechrom
L800L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR GRAFIATOJE TOP BOND PRIMER

ASTAR GRAFIATOJE TOP BOND PRIMER

Sold by Vivechrom
L2,200L4,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK PËR VARKA VIVELUX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ELASTIKE AKRILIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË TEMPERATURE RADIATER
BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

L600L4,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart