Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO

Add your review

L6,500

VIVECRYL ECO

Bojë Muri Ekologjike 100% akrilike.

  • Për lyerjen e ambjenteve të jashtme.
  • Cilësi e lartë.
  • Mbulimi i lartë.
  • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
  • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

L6,500

Sold by
Bojra Siel
@ Fatma Alushaj
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO

BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO është bojë muri ekologjike me përfundim mat për përdorim të jashtëm me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj kushteve të pafavorshme të motit dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Eshtë i përshtatshëm për çdo lloj sipërfaqeje të re ose të vjetër siç janë suvat, betoni dhe sipërfaqet prej druri. Ka veti të shkëlqyera pune me fuqi të madhe mbuluse dhe ngjitje të fortë. Siguron një sipërfaqe rezistente ndaj ujit me depërtueshmëri të lartë të avujve. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

VIVECRYL ECO është bojë e çertifikuar e ftohtë e karakterizuar nga vlera e lartë e reflektimit diellor (SR), emetanca e lartë infra të kuqe (ε) dhe vlera e lartë e indeksit të reflektimit (SRI). Eshtë në dispozicion përmes sistemit të ngjyrosjes së VIVECHROM CHROMOSYNTHESIS në numër të pakufizuar të ngjyrash. E disponueshme në 3 përmsa paketimi prej 1 litër, 3 litra dhe 10 litra.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet e dëmtuara dhe ngjitëse të dobëta, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Për sipërfaqe të reja ose të veshura me copëtim: Aplikoni astarin të bazuar në tretës Vivedur ose astar me bazë akrilike silikoni Vivecryl Primer. Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C. Trajtime të tilla si lëmimi, fërkimi etj e filmave me bojë mund të gjenerojnë pluhur të rrezikshëm dhe / ose tymra. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Punoni në zona të ajrosura mirë. Përdorni pajisje të përshtatshme për mbrojtjen personale. Për rifreskimin e sipërfaqeve të pastra, aplikoni direkt Vivecryl Eco.

Aplikimi

  • Holloni me 5% -10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
  • Vendosni dy shtresa VIVECRYL ECO.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

Videos: BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË AKRILIKE – VIVECRYL ECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë 100% akrilike ACRYLAN
- 10%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPER NEOPAL – Bojë Plastike

BOJË PLASTIKE SUPER NEOPAL

Sold by Bojra Siel
Çmimi origjinal qe: L5,000.Çmimi i tanishëm është: L4,500.
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart