Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT

Add your review

L6,000

• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• E pajisur me çertifikimin antibakterial
• Punueshmëri dhe nivelim shumë të mirë
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Ndalon rritjen e mykut dhe mikro-organizmave
• Pranon 3200 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

L6,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT

Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT

Bojë plastike me rezistencë të lartë ndaj larjes së vazhdueshme dhe mykut, me bazë emulsioni PVA-VEOVA.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• E pajisur me çertifikimin antibakterial
• Punueshmëri dhe nivelim shumë të mirë
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Ndalon rritjen e mykut dhe mikro-organizmave
• Pranon 3200 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj. Përdoret gjerësisht në ato ambiente ku ka nivele të lartë lagështie.

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri në 20-30 ditë pas aplikimit.
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

Konsumi
9-10m2/lt

Paketimi
Kova plastike 3lt / 10lt

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Karikues dhe mirëmbajtës DEFENDER 8
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA FINE 500ML
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER PASTRIM RRESHIRE DHE ASFALTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT
Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart