Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë Dekorative Creazioni

Add your review

L4,300

• Ngjitje e fortë
• Varietet strukturash
• Aplikim i brendshëm
• Aplikim në bojëra ekzistente
• Shumë i lehtë për t’u aplikuar
• Ngjyra brilante me kohëzgjatje dhe qëndrueshmëri

L4,300

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë Dekorative Creazioni

Bojë Dekorative Creazioni që jep efektin e rërës në ngjyrë argjendi dhe ari.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Ngjitje e fortë
• Varietet strukturash
• Aplikim i brendshëm
• Aplikim në bojëra ekzistente
• Shumë i lehtë për t’u aplikuar
• Ngjyra brilante me kohëzgjatje dhe qëndrueshmëri

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë ato ambiente ose sipërfaqe ku duam ti japim një efekt dekorativ mureve të brendshëm.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë Dekorative Creazioni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll MAPEI KERAFLEX MAXI S1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore TOLSEN 79532
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Overlac boje zmalto ekonomike
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE SILIKONI SALLAM ALUMINI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 250 B

Katalit transparent Graf 250 B

Sold by Bojra Tirana
L1,550L5,100
Bojë Dekorative Creazioni
Bojë Dekorative Creazioni
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart