Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE – VIVE EMULSION

Add your review

L500L3,500

VIVE EMULSION

Bojë plastike për përdorim të brendshëm.

  • Për lyerje të shpeshta.
  • Çmim shumë i leverdisshëm dhe cilësi e besueshme.
  • Mbulimi i lartë.
  • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
  • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

L500L3,500

Sold by
Vivechrom
@ vivechrom.albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë Plastike – VIVE EMULSION -Vivechrom

Bojë Plastike – VIVE EMULSION është një bojë emulsioni për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për sipërfaqe të tilla si mure, tavane, shkallë, depo. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike dhe të besueshme për zonat ku është e nevojshme lyerja dhe rifreskimi i shpeshtë i lyerjes së mureve të ambienteve të tilla si hotele, shkolla, spitale, punë të mëdha publike, duke ofruar një rezultat të garantuar me një çmim të arsyeshëm.Ka veti tharjeje të shpejtë dhe përhapje të lehtët. Shfaq rezistencë të mirë ndaj njollave, lahet mirë dhe ruan vetitë e saj edhe në temperatura të ulëta. Kombinon bardhësinë dhe mbulimin e shkëlqyeshëm me lehtësinë e aplikimit dhe vetitë shumë të mira të nivelimit.

VIVE EMULSION është në dispozicion në të Bardhë dhe në numër të pakufizuar të nuancave përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom CHROMOSYNTHESIS, në paketim prej 3lt dhe 9lt.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose spraj  pa ajër.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni stuko NEOPAL STUCCO të VIVECHROM. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të veshura me gëlqere ose ngjyra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin VIVE PRIMER 100% PRIMER AKRILIK për bojra plastike. Për rifreskimin e sipërfaqeve të pastra aplikoni direkt VIVE plastike.

Ruajtja
Ruhet midis 5 ° dhe 40 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË PLASTIKE – VIVE EMULSION

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE – VIVE EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTIRUXHO METALI RUST PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM

SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM

Sold by Vivechrom
L1,300L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM

HIDROMAT VIVECHROM

Sold by Vivechrom
L800L1,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EPOKSID VIVEPOX PRIMER 100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI VIVESTONE
BOJË PLASTIKE – VIVE EMULSION
BOJË PLASTIKE – VIVE EMULSION

L500L3,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart