Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH 1200 W + AKSESORE

Add your review

L7,500

Rondele me presion të lartë 1200 W me motor me tela alumini dhe sistem automatik ndalimi.
Tensioni: 220-240V~50/60Hz,Motor furça karboni,Fuqia hyrëse 1200W,Presioni maksimal 90Bar (1300PSI),Shkalla e rrjedhjes 5.5L/min
Mund të përdoret për pastrimin e makinës dhe oborrit të kopshtit të shtëpisë etj
Kjo rondele me presion të lartë gjeneron furnizim me energji 1200 W, deri në 1300 PSI presion uji dhe 5,5 L/min rrjedhje uji për fuqi maksimale pastrimi

SKU: HPWR12008 Tag:

L7,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH 1200 W + AKSESORE

LAVAZH 1200 W + AKSESORE

Rondele me presion të lartë 1200 W me motor me tela alumini dhe sistem automatik ndalimi.
Tensioni: 220-240V~50/60Hz,Motor furça karboni,Fuqia hyrëse 1200W,Presioni maksimal 90Bar (1300PSI),Shkalla e rrjedhjes 5.5L/min
Mund të përdoret për pastrimin e makinës dhe oborrit të kopshtit të shtëpisë etj
Kjo rondele me presion të lartë gjeneron furnizim me energji 1200 W, deri në 1300 PSI presion uji dhe 5,5 L/min rrjedhje uji për fuqi maksimale pastrimi

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH 1200 W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Nitro

Dylen Nitro

Sold by Bojra Tirana
L300L5,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH LUCIDIMI MBROJTËS AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH UNIVERSALE LUCIDIMI AREXONS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart