Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK GURI VITEX ( STONE VARNISH )

Add your review

L700

LLAK GURI

Material izolues special pa ngjyrë, i zhvilluar posaçërisht për dekorimin dhe mbrojtjen e gurëve dhe materialeve të ngjashme ndërtimore si tulla dekorative, qeramika, gurë karistos etj. Depërton thellë në poret e gurit dhe siguron një sipërfaqe me shkëlqim që ndriçon ngjyrat e gurit natyror. Është i qëndrueshëm në goditjet dhe dëmtimet e ecjes, në zverdhje, qërim dhe është i lehtë për t’u përdorur.

Paketimi: 750ml, 2,5Lt & 16Lt
Perfundimi: Me shkelqim
Tharje: 1 Ore
Aplikimi: Rul, Furce, Pistolete
Mbulimi: 10-15m2 / Lt

 

 

L700

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK GURI VITEX ( STONE VARNISH )

LLAK GURI VITEX ( STONE VARNISH )

 

Material izolues special pa ngjyrë, i zhvilluar posaçërisht për dekorimin dhe mbrojtjen e gurëve dhe materialeve të ngjashme ndërtimore si tulla dekorative, qeramika, gurë karistos etj. Depërton thellë në poret e gurit dhe siguron një sipërfaqe me shkëlqim që ndriçon ngjyrat e gurit natyror. Është i qëndrueshëm në goditjet dhe dëmtimet e ecjes, në zverdhje, qërim dhe është i lehtë për t’u përdorur.

Stone Warnish eshte llak akrilik transparent, per lyerje te cdo siperfaqe guri, tulle apo tjegulle. Perdoret  per  lyerje te cdo siperfaqe te brendshme apo te jashtme. Lyhet, thahet dhe perthithet me lehtesi nga siperfaqja. Perforcon ngjyren natyrale te siperfaqes si dhe e mbron ate nga lageshtira, zverdhja apo njollat.

Ka ngjitje të shkëlqyeshme, shkëlqim, ngurtësi dhe rezistencë ndaj ndikimit dhe gërryes.

Ka aftësi të shkëlqyeshme hidroizoluese, rezistencë të lartë ndaj ftohjes, mbrojte nga dielli për shkak të filtrave UV që ai përmban, rezistencë të shkëlqyeshme ndaj sipërfaqeve alkaline dhe mbron nga ndotja e ajrit.

Thekson dhe mirëmban ngjyrat natyrale të materialeve, duke zbukuruar hapësirën që dekorojnë.

Paketimi: 750ml, 2,5Lt & 16Lt
Perfundimi: Me shkelqim
Tharje: 1 Ore
Aplikimi: Rul, Furce, Pistolete
Mbulimi: 10-15m2 / Lt

 

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK GURI VITEX ( STONE VARNISH )”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË VAJI 2N1
BOJË VAJI 2N1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolle gri per ngjitje Polisteroli Bk-Stirolfix-Base
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIT HYDROCHROMA
FIT HYDROCHROMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPER NEOPAL
SUPER NEOPAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME BATERI WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VEROLAC – SMALTO VITEX
VEROLAC – SMALTO VITEX
LLAK GURI VITEX ( STONE VARNISH )
LLAK GURI VITEX ( STONE VARNISH )
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart